S22 vs S23 FE

Ayrıca SD 8 Gen 1, Exynos 2200'den daha stabil ve güçlü işlemcidir nanoreview harici kaynak atabilirim.
S23 FE, S22 serisinin tamamından daha büyük sogutmaya sahip. İsterse S22 Ultra alsın, S23 FE daha stabil sonuç verecek.
Ve son olarak Samsung üretimi çipler hep ısınma problemi yaşar.
Son dökümleri gayet sağlıklı, eski dökümleri de kötü değildi. Exynos 990'dan sonra duyuldu bunlar.

Sizin sorunuza gelirsek, S22 daha premium ve zarif bir cihaz. Telefoto ve geniş açı olarak daha iyi kameraya sahip. S23 FE daha iyi pile sahip, daha az ısınıyor. Daha kaba bir cihaz. 1 yıl fazladan güncelleme destegi var.

S22>S23FE bütün kaynaklara bakarsanız S23fenin tek iyi olduğu yanı batarya kapasitesi.
Golden Review'in sonuçlarında ise (SD 8 gen 1 vs Exynos 2200 pil verimliliği testi) SD 8 gen 1 ile test sonucunda 32 şarj değeri kalırken Exynos 2200 işlemci de 17 kaldığı net olarak görülüyor. Yani işlemci ile birlikte batarya kapasitesi S22'nin küçükte olsa S23FE'yi yeniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al bakalım. FE ile düz S23 batarya bakımına aynı sayılır ve fark ortada. Gerçek dünya testlerine bak, saçma sapan sitelere değil.

Ve son olarak Samsung üretimi çipler hep ısınma problemi yaşar.

Yanlış. Mesela 1380.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Al bakalım. FE ile düz S23 batarya bakımına aynı sayılır ve fark ortada. Gerçek dünya testlerine bak, saçma sapan sitelere değil.

Yanlış. Mesela 1380.
Attığın kaynak da s23 vs s22 var? S23 fe vs s22 atayim istersen :d

Ayrıca golden review in sonuclarini atayim sana iki işlemcinin güç tüketimini gör bakayım...

Yanlış. Mesela 1380.
Tsmc üretim çipler her zaman Samsung üretimi çipler den daha iyidir.

Gerçek dünya testlerine bak, saçma sapan sitelere değil.
Sen bence video atarken araştır biraz s23 fe ve s23 farklı seviyede bir cihaz aralarında uçurum var dikkat et yani s23 fe vs s22 arat sen ilk. :)

Dosya Ekleri

• exynos-2200-vs-snapdragon-8-gen1-guc-tuketim-testi-sasirtmadi2-1.jpg
    exynos-2200-vs-snapdragon-8-gen1-guc-tuketim-testi-sasirtmadi2-1.jpg
    126 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
O zaman böyle diyeceksin. Samsung dökümü her zaman kötüdür demeyeceksin. Ki sana sorunlu TSMC örneği verebilirim, Snapdragon 810'a bak.
Zaten sorunlu olan çipleri var en son sorunlu olan SD 888 serisi mesela bu Samsung üretimi bir çipti ve Qualcomm bu sorundan sonra tsmc ye geri döndü SD 8 gen 1 tsmc üretimi ve exynos 2200 den daha iyi.

S22 ana kamera dışında iPhone 13 Pro ile aynı lensleri kullanıyor. S23 FE 6-7 saat ekran süresi verirken S22 4-5 saat civarı veriyor. Ayrıca S22 daha premium hissettiriyor. Eğer pil sorun değil diyorsanız kesinlikle s22. yok ben geniş açıyla 60 FPS araba storysi çekmem telefotoyla sağı solu zoomlamam bataryam uzun gitsin diyorsanız S23FE. İşlemciler arasında hiçbir fark yok ama benim kendi görüşüm Snapdragon'un görüntü işlemesi bir tık daha iyi oluyor Exynos'a göre. Ben aynı arada kalıp bataryasını bilerek S22 seçtim gayet de mutluyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı