S23 3. kattan düştü

735838

Picopat
Arkadaşlar 3. kattan ekranı yere gelecek şekilde düştü. Ekranda nano koruyucu vardı. Bir hasar görünmüyor ekranda. Ama bayağı yüksekten düştü. Mutlaka zarar görmüştür diyorum. Siz bu durumda olsanız ne yapardınız? Ayarlardan donanım testi yapıyorum şu an. Görüşlerinizi yazar mısınız?

Arkadaşlar 3. kattan ekranı yere gelecek şekilde düştü. Ekranda nano koruyucu vardı. Bir hasar görünmüyor ekranda. Ama bayağı yüksekten düştü. Mutlaka zarar görmüştür diyorum. Siz bu durumda olsanız ne yapardınız? Ayarlardan donanım testi yapıyorum şu an. Görüşlerinizi yazar mısınız?

Kullanmaya devam ederdim ben olsam.

Belki darbeden kaynaklı anakartda sorun olabilir ama kullanımda veya membersde sorun çıkmadıysa kullanmaya devam edin.

Ayarlardaki donanım testi sağlam çıkarsa problem yok mudur?

Members dediğiniz şey ne? Açıklar mısınız?

Galaxy Store'ye girip members diye aratıp bulabilirsiniz. Samsung'un kendi uygulaması. Uygulama içerisinden hem Samsung forumuna erişebilir hem de cihaz donanım kontrolü yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı