S23 FE mi Xiaomi 13T mi?

HyperOS başta beni de heyecanlandırmıştı. Fakat üniversiteden bir arkadaşımın cihazında deneyimleme fırsatı bulunca MIUI üzerine aşırı bir gelişim olduğunu görmedim. En bariz olay kilit ekranı özelleştirme ki, Samsung tarafında good-lock üzerinden fazlası bile yapılıyor.

Ekran gayet iyi, önceki cihazımdaki bariz sorunlardan biri güneş altındaki kullanımdı. Birkaç gündür şehrimde hava tamamen açık ve direkt güneş ışığı kullanımında dahi gayet memnun kaldım. Canlılık ve detaylar da gayet iyi. 68 milyar detayının MP gibi bir pazarlama stratejisi olduğunu düşünüyorum. Asıl işi renk olan çoğu tasarımcı dahi 68 milyar renkli monitör kullanmıyor sonuçta.

Ayrıca kullandığın kulaklık-akıllı saatte kablosuz şarj varsa ters şarj da edebiliyorsun. Kendim kullandım, güzel çalışıyor.

Merhaba.
S23 FE'da DxOMark vergisine göre güneş altında renk değişmesi ya da başka açıdan bakınca renk in pembeden yeşile döneme var yazıyor siz böyle bir sorunla karşılaştınız mı.
Bunlar dışında kamerada da baya eksik şeyler yazmışlar acaba sizin deneyimlediğiniz kamera performansınız nedir.
Rahatsız ediyorum kusura bakmayın bir de PUBG oynuyorsan FPS limiti varmış sanırım kaldırıldım kaç FPS veriyor telefon iyi akşamlar.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240203_235924_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20240203_235924_com.android.chrome.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 19

Yeni konular

Geri
Yukarı