Galaxy S23 FE vs Mi 13T

• Konuyu başlatan draqa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 849
Fiyatlar aynı iken S23FE tercih ettim, öneririm.

Kendi konumu da ekleyeyim, fikir edinmenizde yardımcı olur belki:

Okudum konunuyu teşekkür ederim. Etrafındakiler iPhone 12 almamı öneriyorlar. Sizce s23fe yerine tercih edilir mi? 12 pek güncel bir telefon değil biliyorum. 12 sormamın sebebi iPhone kameralarının güzel olması. Şu zamana kadar hep android kullandım. iPhone kullanan arkadaşlarımın kameraları her zaman daha iyi çekiyordu.

@draqa normalde sensore göre karşılaştırma yapılır ancak yazılım durumu çok etkiliyor.
Bu sebepten genellikle video karşılaştırmalarina göre yorum yapılır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

S23 FE ise S22 ile aynı kamera sensorune sahip. S22'nin kamerada iPhone 13'e pek şans bırakmadığını da göstermek lazım.

Okudum konunuyu teşekkür ederim. Etrafındakiler iPhone 12 almamı öneriyorlar. Sizce s23fe yerine tercih edilir mi? 12 pek güncel bir telefon değil biliyorum. 12 sormamın sebebi iPhone kameralarının güzel olması. Şu zamana kadar hep android kullandım. iPhone kullanan arkadaşlarımın kameraları her zaman daha iyi çekiyordu.
Rica ederim.

Yaklaşık iki cihaz da yakın sürelerde güncelleme alacaktır ama size S23FE'nin daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Okuduğum bölümde bi arkadaşta S23FE var, kendi kankamda da 13 var. İkisini kıyasladığımda bile bariz olmasa da S23FE'yi ufak farkla daha başarılı buldum.

Geri
Yukarı