S23 FE ne zaman çıkacak?

Tensar

Picopat
Daha fazla  
Şu an duyduğuma göre S23 FEnin çıkacağı söyleniyor. Biraz araştırdım ama ne zaman çıkacağı ile ilgili net bir bilgiye ulaşamadım. Ne zaman çıkacağını bilen ya da tahminleri olan var mı?

En geç 2023 sonu veya 2024 başı deniyor ama kesin değil tabii ki. Bu arada beklenecek bir ürün değil, S20 FE gibi bir etki yaratmaz. Exynos 2200 ile gelecek muhtemelen.

Ex 990+ ile gelecekmiş %18 güç tüketimi artışı ve %27 verimsizlik eklenmiş genshin için de %41 optimizasyonu bozulmuş 😏 (!)

Boş yapıyorlar 990 eyvallah ama 2200 bu denli bir işlemci değil, yalan yok şarj çabuk bitiyor ama optimizasyon yazılımla çözülür, cep sobası vs hikaye inanmasın kimse 2100 kullanıyorum Allah için bir kere ısınmadı 👍

Boş yapıyorlar 990 eyvallah ama 2200 bu denli bir işlemci değil, yalan yok şarj çabuk bitiyor ama optimizasyon yazılımla çözülür, cep sobası vs hikaye inanmasın kimse 2100 kullanıyorum Allah için bir kere ısınmadı 👍
Kimsenin boş yaptığı falan yok. Exynos 2200’de, 2100’de varyantına göre güçsüz yongalar, dökümleri nedeniyle berbat sürdürülebilir performansları var.

Ayrıca Exynos 2200’ün saçma sapan GPU hataları da var ve ISP’si 8 Gen 1’e göre berbat:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Exynos 2200'ün vasat görüntü işlemesi ile mı?

Optimize edilememiş bir SoC.

Ve daha Snapdragon 888'in CPU'su ile baş edemesin. Sözde rakibi 8 Gen 1.

Yeni konular

Geri
Yukarı