S23 FE ve X6

Hocam düşme çukura Xiaomi alıp 2ayda Nokia 3310 farksz bir cihaz istemiyorsan alma Xiaomi. Xiaomi kağıt üzerinde süper bir telefon yaratır, eline bir gelir 1senede yeni telefon ihtiyaç duyarsın. Hem oyun ve film demişsin S23 FE filmde daha iyidir, oyundada biraz sorunlu bir yonga olsa da şu anda zorlayacak bir mobil oyun yok. Yine de sana bırakalım.
Bu arkadaşın art niyetli olduğu belli oldu. Hala konuşuyor. Xiaomi ile ne yaşamış olabilir diye düşünüyorum ama bir türlü anlamlandıramıyorum. Dostum sana bir X6 Pro alayım bizzat dene bak. 2 ayda 3310'a dönüşmezse paramı geri isterim ha. Adam gibi kullanacaksın ama öyle yağma yok.

Yorumlarımı da rapor edip sildirip durmaktan vazgeç. Saçma sapan yorumlarını da kendine sakla.

Konu sahibi mis gibi oyun cihazını almış aklını bulandırma gereksiz yere.

Bu arkadaşın art niyetli olduğu belli oldu. Hala konuşuyor. Xiaomi ile ne yaşamış olabilir diye düşünüyorum ama bir türlü anlamlandıramıyorum. Dostum sana bir X6 Pro alayım bizzat dene bak. 2 ayda 3310'a dönüşmezse paramı geri isterim ha. Adam gibi kullanacaksın ama öyle yağma yok.

yorumlarımı da rapor edip sildirip durmaktan vazgeç. Saçma sapan yorumlarını da kendine sakla.

Konu sahibi mis gibi oyun cihazını almış aklını bulandırma gereksiz yere.

Vallahi gül gül öldüm 😂. Ben raporlamıyorum dostum. Ek olarak Samsung'da Xiaomi'de bir kazancım yok Xiaomi X6 Pro vereyim bir de S23 FE vereyim 1sene sonunda dürüstçe söyle ama S23 FE daha iyiyse parasını alırım ikisinin de. Xiaomi kullanıyorsun herhalde. Herkes Xiaomi alınmaz diyor attığın yorum 3-4 olumsuz alıyor hala boş yapıyorsun. Yazma, yazdıkça batıyorsun. Xiaomi'yle bir şey yaşamadım, sadece telefonlar hakkında bilgiliyim.

Hocam onu da oynatıyor çevremde kuanıpta oynayanlar var. Hem bu tarz oyunlar tek tüktür. Mobile oyun demek genel olarak reklam basılmış, düşük grafikli oyunlar demek. Zaten adamakıllı oyun istiyorsa hazır kasa bilgisayar sistemi önereyin arkadaşa.

Donanım olarak X6 Pro daha üstün duruyor doğru, lakin yazılım işin içine girince konu bitiyor. Kendi uygulamasına reklam koyan UI'dan ne beklersin ki? :D Tonlarca paraya telefon alıyorsun ama kendi uygulamasına girerken reklam yiyorsun. Tartışmaya açık bile değil.

iPhone 15 Pro Max Xiaomi yazılımıyla gelse S10 alırım peygamberime.

Hocam onu da oynatıyor çevremde kuanıpta oynayanlar var. Hem bu tarz oyunlar tek tüktür. Mobile oyun demek genel olarak reklam basılmış, düşük grafikli oyunlar demek. Zaten adamakıllı oyun istiyorsa hazır kasa bilgisayar sistemi önereyin arkadaşa.
Oynarken bol fps düşüşü ısınmalar gibi sıkıntılar yaşanınca anlarsınız düşük grafikli oyunu. Oyun resmen IOS işletim sistemi üstünde yapıldı, onarda bile optimize değil iken Android cihazlarda güzel denilebilecek bir işlemci yok ise menüde bile telefonu cayır cayır eder. Poco en azından bazı maçlarda stabil 60 fps verdiği kısımlar var, s23 FE'yi orda düşünemiyorum bile. Mekanik olarak, lanse edildiği yönden gayet iyi mekanikli bir oyundu, optimize sıkıntısı olmasaydı "adam arkıllı" oyun denilebilirdi, küçümsemeyin derim.

Geri
Yukarı