S23 güncelleme sonrası ısınma ve performans kaybı

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
S 23 One UI 6.1 güncellemesi sonrası çok fazla ısınıyor (oyun oynamıyorum, sadece video izliyorum ve aynı anda metin okuyorum vs) ayrıca şarjı ekstra parlaklık açık olmadığı halde çok hızlı tükeniyor. Kaspersky ile tam tarama yaptım, virüs bulamadı. Güncelleme sonrası benzer sorun yaşayan var mı?

Bu gibi hatalar güncellemelerden sonra olabiliyor. Çok fazla geri bildirin alırsa çok geçmeden küçük bir Update ile sorun fixlenir diye düşünüyorum.

S 23 One UI 6.1 güncellemesi sonrası çok fazla ısınıyor (oyun oynamıyorum, sadece video izliyorum ve aynı anda metin okuyorum vs) ayrıca şarjı ekstra parlaklık açık olmadığı halde çok hızlı tükeniyor. Kaspersky ile tam tarama yaptım, virüs bulamadı. Güncelleme sonrası benzer sorun yaşayan var mı?

One UI 6.0 kullanıyorum ve cihazım S23+.
Bazen çıkan her yazılım güncellemesini yapmamak ve beklemek gerekiyor.

Bende de aynısı oldu değişim kampanyası ile S24+ geçtim. Tüm sorunlar geçti. Güncelleme yapmadan önce biraz beklemek lazım

Klasik Samsung. Buyuk güncellemelerde batiriyor sonrasinda duzeltiyor. Cok sorun yasayan varsa duzeltilir hizlica. Planlanarak yapilan bur sey degil yeni cikmis bir cihazın bile icinden gecebiliyorlar. Muhtemelen yakinda duzeltilir güvenlik guncellemesiyle bekleyin. Gerci su an Apple'da guncellemede pek iyi degil. 15 Pro ve 14 Pro kullanan arkadaslarim guncelleme sorusunda ciddi pil sorunladi yasadi.

Ne kadar verdiniz üzerine hocam, memnun musunuz? Ne değişti, çünkü o cihaz Snapdragon değil. Benim için kamera en önemli özellik ve ekran.

Hocam vatan da 23 bin TL küsure saydılar S23'ümü. Üzerine de 20 bin TL verdim. Ben en çok ekran boyu ve renk olarak geçmek istedim aslında. Oyun vs bilmiyorum PC var zaten ama normal kullanım şarj ve kamera konusunda efsane. Özellikle resim de kullanan AI özelliği en çok kullandığım özelliklerden biri.

Konfor olarak büyük ekran inanılmaz keyif veriyor. iPhone kullanırken de hep Pro ve Düz model kullandım ilk defa büyük ekrandayim. Kişisel olarak küçük telefon kullanamayacağım artık.

Kamerası gözüme ve iPhone kamera delisi eşime S23'ten çok daha iyi geldi. Arasında bayağı fark varmış gibi.

Bir de sanki parmak izi ve yüz okuma daha çok gelişmiş gibi neden bilmiyorum ama genel olarak iyi ki geçmişim dedim. Onun dışında sanki işletim sistemi olarak S23'ten daha stabil ve hizli geldi gözüme yine.(karşılaştırma fırsatımda oldu)

Ama oyun olarak hiçbir fikrim yok inan. Telefonlarıma 10 yılda 1 kere okeyplus yüklemiş olabilirim.

Geri
Yukarı