S23 için ekran koruyucu önerisi

Crispen

Hectopat
Daha fazla  
S23 için Spigen marka ekran koruyucu aldım ama parmak izi okumada çok sıkıntı çıkartıyor. Telefondan mı kaynaklı dedim çoğu kişi bu sorunu yaşamış. Bu sorunu yaşamayacağım bir ekran koruyucu bulunuyor mu? Önerisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu takipteyim. Bende S23U için koruyucu arıyorum ve bulamıyorum.

Eğer cam istemezseniz yumuşak ince koruyucuları var Spigen'in. Aklınızda bulunsun.
s23 için en pahalı olanı aldım hocam da parmak izini okumaması çok sinir bozucu çıkartıp atasım var koruyucuyu iki tane buldum ama ithalat ürünler ürün kadar kargolama ve depozito ücreti çıkıyor bir de samsungun kendi ekran koruyucusu var.

s23 için en pahalı olanı aldım hocam da parmak izini okumaması çok sinir bozucu çıkartıp atasım var koruyucuyu iki tane buldum ama ithalat ürünler ürün kadar kargolama ve depozito ücreti çıkıyor bir de samsungun kendi ekran koruyucusu var.

Kendi koruyucusunu önermişler aslında. Link atabilir misiniz?

Parmak izini silip ekran koruyucu yaptırdıktan sonra tekrar tanımladınız mı? Bir de dokunma hassasiyeti ayarı var onu da açın belki düzelir.

Parmak izini silip ekran koruyucu yaptırdıktan sonra tekrar tanımladınız mı? Bir de dokunma hassasiyeti ayarı var onu da açın belki düzelir.
İkisini de yaptım bazen çok güzel okuyor bazen sıkıntı sürekli temizlemek gerekiyor. Çoğu kişi spigen için bundan şikayetçi gördüğüm kadarıyla.

Her koruyucu parmak izini bariz şekilde yavaşlatıyor ve daha sert basmak gerekiyor algılaması için mümkün olduğunca ince bir koruyucu alman lazım fazla bozmaması için.

Geri
Yukarı