S23 Ultra Server kayıtlı alınır mı?

Riski nedir? Ben sıfır kapalı kutu almayı düşünüyorum. Neye dikkat etmeliyim?

Hocam ben okuduğum bazı sitelerde de gördüğüm şey genelde IMEI olmuyor 4.5G internet paket alamama gibi IMEI yapılan telefonları genelde tuşlu telefonların üzerine yaptıkları için internet paketi alırken sıkıntı yaratabilir internet kullanamayabilirsin server kayıt'ın garantisi yok sadece telefoncu sana garanti verebilir oda güvenilir bir telefoncu değilse zaten geçmiş olsun demektir sana tavsiyem para biriktirip alman olacaktır telefonu kullanalı 2. günüm telefon gerçekten çok iyi özellikle arayüz ve hız açısından staj öğrencisiyim yaklaşık telefonu hiç bırakmadan 10 saat oynadım ve şarjı 94'ten 30'a düştü. Ultra ekran kalitesinde + mobil veri açıktı.

@Aladağ hocam ne durumdasınız bir skıntı var mı? Ben imei'yi aldıktan 8 ay sonra 4+4 olarak kullanıp yaptırmayı düşünüyorum. Bu geçecek zamanda işleyişde bir değişiklik de olabilir direkt imei'mi verip mi alsam bilemedim.

@Aladağ hocam ne durumdasınız bir skıntı var mı? Ben imei'yi aldıktan 8 ay sonra 4+4 olarak kullanıp yaptırmayı düşünüyorum. Bu geçecek zamanda işleyişde bir değişiklik de olabilir direkt imei'mi verip mi alsam bilemedim.
Halen sorunsuz kullanıyorum hocam siz bilirsiniz zamlar sorun değilse kalsın sonra yaptırın erken yaptırmak daha ucuz olur

Geri
Yukarı