S23 Ultra vs iPhone 15

Bütçe
50.000

P. Bateman

Kilopat
İyi geceler arkadaşlar.

Yarın bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum, açıkçası Android kullancısı olduğum için S23 Ultra almaya daha yakınım ama yine de sormak istedim.
Bu iki telefonu birbirinden ayıran özellikler nelerdir? Ayrıca S23 Ultra 8/256 GB, hafıza ve RAM konusunda sıkıntı yaratır mı?

15 Pro ve Pro Max deseydin kullanım tarzına göre bir öneri olabilirdi. Ama düz 15 ile Ultra kıyaslanamaz. Direkt S23 Ultra alın amiral gemisi bir cihaz.

İyi geceler arkadaşlar.

Yarın bu iki telefondan birini almayı düşünüyorum, açıkçası Android kullancısı olduğum için S23 Ultra almaya daha yakınım ama yine de sormak istedim.
Bu iki telefonu birbirinden ayıran özellikler nelerdir? Ayrıca S23 Ultra 8/256 GB, hafıza ve RAM konusunda sıkıntı yaratır mı?

Android'den geçiş yapacaksanız One UI, IOS'tan daha iyi durumda şu an. Belli bir adaptasyon süreci olacağı için sorun olmayabilir ama alışamam derseniz One UI olan S23 Ultra daha mantıklı.
Sosyal medya konusunda da Samsung sorunları ortadan kaldırdı. iPhone almanın eko sistem haricinde bir mantığı kalmadı.

S24+ al. S24+ bulunan işlemci S23 ultrada ki işlemciden güçlü

Hocam yanılıyor olabilirim ama S23 Snapdragon 8 Gen2 kullanıyor. S24 serisi ülkemize Exynos 2400 ile geliyor.
Çekirdek güçleri kıyaslandığı zamanda da S23 daha iyi sonuçlara ulaşabiliyorken bence siz yurt dışı versiyon ile karıştırdınız.
S24 bu konuda çok fazla eleştirildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı