S23 Ultra vs S24 Ultra

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
S23 Ultra aldım pişman olmalı miyim? Bilmiyorum S24 Ultra yeni çıkmış galiba haberim olsaydı onu alırdım ama haberim yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
10 Gün sonra etkinlikte tanıtılacak. Ardından 1-2 haftaya da satışa çıkar. Eğer iade edebiliyorsanız etmenizi ben tavsiye ederim açıkçası.

14 gün iade süreci var ama kutusu açılmış ürünü nasıl iade ederim?

Bir de böyle bir olay vardı en son 1 Ocak 2024'e ertelenmişti. Yani daha yürürlüğe gireli 1 hafta oldu sanırım. Eğer iyi bir teklif veren telefoncu bulabilirseniz ona satabilirsiniz ya da sarı siteden. Baktınız olmuyor, o cihaz sizi hiç üzmez. S23 Ultra çıktıktan sonra S22 Ultra satın almıştım ben de. Ama umursamamıştım çünkü çok düşününce elinizdeki telefonun kalitesini, değerini de unutturur. Kısaca, ya satın ya da S23 Ultra'nın tadını çıkarmaya bakın.

Samsung'un klasikleşmiş hareketleri var zaten eskiyi getir yeniyi götür ön siparişe özel Buds 2'ya da Buds 2 Pro hediyesi vs oluyor

Boş yere üzülmenin manası yok sizi üzmeyecek bir telefona sahipsiniz, yeni çıkacak telefon ne kadar iyi bilmiyoruz bardağın boş değil dolu tarafına bakın.

Geri
Yukarı