S23 Ultra yurt dışı alınır mı?

IMEI klona düşerse, paranız çöp olur.
150 doların üstünde para istiyorlar, klona da düşmesin bir zahmet. Ayrıca IMEI'yi kullanıcıdan alıyorlar yani klona düşme ihtimali sıfır değil mi ?

Hocam aynı modelde 24 k fark yapıyor yurt içinde. Gereksiz olan kısmı nedir server kaydını düşünce 16k bırakıyor
Cihazı kayıtsız 4+4 ay kullansak sorun yaşatır mı ?
TR cihazıymış gibi tüm fonksiyonları eksiksiz çalışıyor mu ?

150 doların üstünde para istiyorlar, klona da düşmesin bir zahmet. Ayrıca IMEI'yi kullanıcıdan alıyorlar yani klona düşme ihtimali sıfır değil mi?

Cihazı kayıtsız 4+4 ay kullansak sorun yaşatır mı?
TR cihazıymış gibi tüm fonksiyonları eksiksiz çalışıyor mu?

Hiçbir sorun yaşatmaz yılbaşında ekstra 8 ay daha alır

Hiçbir sorun yaşatmaz yılbaşında ekstra 8 ay daha alır
Peki hocam bazı hurafeler var mesela cihaza atılan IMEI 4.5g desteklemiyosa kullanmıyorsun gibi bunların doğruluk payı ne ?
* Sarı sitede bir cihaz buldum. Kapalı kutu ve çift hattıda kalıcı server kayıt olduğu yazıyor, fiyatı 31k. Kadıköy'de mağazada satılıyor sence güvenilir mi yoksa şahıstan mı almalıyız ?
Kayıtı karşı taraf yaptığı için ne tür IMEI kullandığını bilmiyoruz bu yüzden biraz endişeliyim.

Peki hocam bazı hurafeler var mesela cihaza atılan IMEI 4.5g desteklemiyosa kullanmıyorsun gibi bunların doğruluk payı ne ?
* Sarı sitede bir cihaz buldum. Kapalı kutu ve çift hattıda kalıcı server kayıt olduğu yazıyor, fiyatı 31k. Kadıköy'de mağazada satılıyor sence güvenilir mi yoksa şahıstan mı almalıyız ?
Kayıtı karşı taraf yaptığı için ne tür IMEI kullandığını bilmiyoruz bu yüzden biraz endişeliyim.
Ha birde şunu sorayım; geçen hafta incelediğim bir ilan açıklamasında "1 yıl uluslararası garanti" yazıyordu, bu garanti kayıtlı veya kayıtsız her cihazda mevcut oluyor mu ?

Ha birde şunu sorayım; geçen hafta incelediğim bir ilan açıklamasında "1 yıl uluslararası garanti" yazıyordu, bu garanti kayıtlı veya kayıtsız her cihazda mevcut oluyor mu ?
Telefonda "uluslararası garanti" işi masal. Tr garanti olur TR'de alırsan. Bu IMEI server işini bilmiyorum 4.5G falan... kapalı kutu nasıl server kaydı yapılmış acaba? Link var mı

Telefonda "uluslararası garanti" işi masal. Tr garanti olur TR'de alırsan. Bu IMEI server işini bilmiyorum 4.5G falan... kapalı kutu nasıl server kaydı yapılmış acaba? Link var mı

Sadece kayıt için açıldığı yazıyor ben yanlış ifade etmişim.
Mağazayı arayıp garanti olayını sordum yok dediler, ayrıca yapılan kayıt işlemininde uçma ihtimali çok düşük dedi.

Mağazayı arayıp garanti olayını sordum yok dediler, ayrıca yapılan kayıt işlemininde uçma ihtimali çok düşük dedi.

Buda bahsettiğim diğer ilan. 1 yıl global Samsung garantisi yazmışlar, cihaz kayıtsız fiyatı da daha uygun.

Buda bahsettiğim diğer ilan. 1 yıl global Samsung garantisi yazmışlar, cihaz kayıtsız fiyatı da daha uygun.
Global Samsung garantisi yazmışlar sorayım onu bakalım. Onun dışında kayıtlı olan cihaz aynı fiyata geliyor alıp kaydetmekle

Geri
Yukarı