S23 vs iPhone 12

Bütçe
32000
Hocam herkes S23 demiş fakat Instagram'ı sorunsuz kullanabilmek sizin açınızdan önemliyse 12 alabilirsiniz. Sonuç olarak Android'den paylaşınca kalite düşüyor. S23'ün üzeceğini zannetmem ve daha güncel, güçlü bir cihaz S23 almak daha mantıklı olacaktır.

Hocam herkes S23 demiş fakat Instagram'ı sorunsuz kullanabilmek sizin açınızdan önemliyse 12 alabilirsiniz. Sonuç olarak Android'den paylaşınca kalite düşüyor. S23'ün üzeceğini zannetmem ve daha güncel, güçlü bir cihaz S23 almak daha mantıklı olacaktır.

Samsung'un optimizasyonu var Instagram için özel olarak. Artık kalite düştüğünü ben duymadım da zaten S23 ve sonrasında. Yanlış, ağıza sakız olmuş bilgileri verip durmayın. Hadi dediğiniz gibi olsun S23'ün kalitesinin bozulmuş hali bile düz 12'nin kalitesinin bozulmamış halinden iyidir.

Kızımda İphone 12 var. Eşimde S21Ultra var. Ben S23+ kullanıyorum. S21U bile İphone 12 den çok daha iyi. Ekran, performans, kamera olarak.
İp12 yi S23 ile kıyaslamak ne bileyim.. Çok absürt olmuş.
S23 ün dengi İphone 14 produr. Bu ikisi arasında kalınsa tercih meselesi olurdu.

Kızımda İphone 12 var. Eşimde S21Ultra var. Ben S23+ kullanıyorum. S21U bile İphone 12 den çok daha iyi. Ekran, performans, kamera olarak.
İp12 yi S23 ile kıyaslamak ne bileyim.. Çok absürt olmuş.
S23 ün dengi İphone 14 produr. Bu ikisi arasında kalınsa tercih meselesi olurdu.
S23 ün Instagram'a gönderi yükleme kalitesi nasıl peki?

Yeni konular

Geri
Yukarı