S23 vs iPhone 13

LeoV7

Centipat
Daha fazla  
Muhasebeciyim telefondan oyun oynamıyorum fazla, ve amaç için alacağım keyfi değil hangisini almalıyım. Satarken de iPhone Samsung'a göre daha mı avantajlı?

Satarken evet Apple markası daha avantajlı. Amaç derken sadece muhasabe işlerinde kullanmalık mı kastettiniz yoksa gündelik ortalama kullanımı mı kastettiniz? Gündelik kullanım için S23 (Ekran, kamera, batarya vs) hepsiyle sizi daha tatmin eder.

S23 arka kamera paketi, on kamera, SoC, panel ve donanim konusunda daha ustun, 14 Pro'ya yakin olacak sekilde 13 Pro ve 14 Pro arasinda bir cihaz. Deger kaybina deginecek olursak; Samsung'un amiral gemileri cok deger kaybetmiyor ancak iPhone kadar hizli satamiyor.

Evet satarken daha avantajlı. Fakat alırken uyguna alayım diyorsan samsung alıp geçebilirsin. Özellikle sosyal medyaya içerik üretmeyeceksen. Video işleme tarzı iş yapmayacaksan içerik tüketici kullanıcıya s23 gayet yeterlidir.

Satarken evet Apple markası daha avantajlı. Amaç derken sadece muhasabe işlerinde kullanmalık mı kastettiniz yoksa gündelik ortalama kullanımı mı kastettiniz? Gündelik kullanım için S23 (ekran, kamera, batarya vs) hepsiyle sizi daha tatmin eder.

Her ikisi içinde işlerim için öncelik ama.

13'ün piyasası ne kadar Hepsiburada'da Trendyol'da 34K iken vatan da falan 36, 5K yarın telefoncularada sorayım eğer onlarda 36 üstü diyorlarsa uygun diye Hepsiburada'dan 13 mü alsam diyorum ama işte karışık kafam iyice.

13'ün piyasası ne kadar Hepsiburada'da Trendyol'da 34K iken vatan da falan 36, 5K yarın telefonculara da sorayım eğer onlarda 36 üstü diyorlarsa uygun diye Hepsiburada'dan 13 mü alsam diyorum ama işte karışık kafam iyice.
Hocam konudaki herkes S23 demişken sizi iPhone 13'e yönlendiren şey tam olarak nedir?

Geri
Yukarı