S23 yere düştükten sonra telefondan şıkırdama sesi geliyor

345948

Hectopat
Arkadaşlar telefonum betona düştü kılıf ve cam filmi vardı bir şey olmadı çizik kırık vs. görünmüyor, tanılama yaptım tüm fonksiyonlar çalışıyor ama telefonu sallayınca tuşların olduğu bölümden hafif şıkırdama sesleri geliyor. Elimde başka S23 olmadığı için bunun normal olup olmadığını bilmiyorum. S23 cihazı olan bir arkadaştan rica etsem telefonunu kulağına yakın sallayıp ses var mı diye test yapabilir mi?

Dostum o gelen sesin düşmeyle alakası yok kameradan geliyor. Tamamen normal tıkırtı gibi o ses optik imaj sabitleyicisi Samsung S10'dan S20'den IP12 IP13 IP14 hepsinden geliyor.

Korkulacak bir şey yok :) Rahat olabilirsin.

Cihazın kameraları aşağı doğru dizili olduğu için sana tuşlardan geliyor gibi geliyor sadece kameradan geliyor merak etme ve durum tamamen normal.

Hocam baya bir sallayınca kameradan ses geliyor sizin tuşların olduğu bölümden geldiğini sandığınız ses kameradan geliyor olabilir.

Dostum o gelen sesin düşmeyle alakası yok kameradan geliyor. Tamamen normal tıkırtı gibi o ses optik imaj sabitleyicisi Samsung S10'dan S20'den IP12 IP13 IP14 hepsinden geliyor.

Korkulacak bir şey yok :) rahat olabilirsin.

Cihazın kameraları aşağı doğru dizili olduğu için sana tuşlardan geliyor gibi geliyor sadece kameradan geliyor merak etme ve durum tamamen normal.

Benim 14'te neden yok?

Geri
Yukarı