S23FE alınır mı?

Bütçe
23000
Teşekkür ederim bu fiyata baska önerin varmı rica etsem
O fiyat skalasinda 2 secenek var. Sadece S22 ve S23. İkisi arasindan kendi kriterlerinize gore seciminizi yapin:

Kullanım amacınız oyun olmadığı için F5'i eleyin, 13T'de o fiyat skalasında rekabetçi bir ürün değil. Kişisel tercihlerinize göre S22 veya S23 FE tercih edin;

• Premium deneyim, küçük ve kompakt cihaz için S22
  • Daha iyi kamera performansı için S22
  • Premium deneyim önemli değil, amiral gemisi deneyimi önemli değil deyip A54 ile neredeyse aynı kasaya sahip bir cihazı kullanmayı göze aldıysanız, çok daha iyi termal başarım, daha iyi pil performansı elde edeceksiniz. Dediğim gibi, S22'ye nazaran daha ucuz hissettiren bir cihaz.
SoC kısmına gelecek olursak, iki cihazında SoC'u çok benzer. S23 FE'nin termal başarımı avantajından dolayı sürdürülebilir performansta işler değişir ancak oyun oynamadığınız için bu önemsiz. Kamera bakımından da S22 lehine bir karşılaştırma yaptım ancak yine çığır fark olmayacak. Main sensörleri aynı, sadece S23 FE modelinde yardımcı kameralar daha kötü, hissedilir fark olur mu derseniz evet olur ama kamerayla çok haşır neşir olmayan birisi için sorun teşkil etmez.

O fiyat skalasinda 2 secenek var. Sadece S22 ve S23. İkisi arasindan kendi kriterlerinize gore seciminizi yapin:
Dediklerini okudum öncelikle teşekkür ederim bir sorum var kameraya takık insanım pişman olmak istemiyorum fark edilcek kadar kamera farkı olurmu daha detaylı söylermisin olursa hangi konuda olur

Dediklerini okudum öncelikle teşekkür ederim bir sorum var kameraya takık insanım pişman olmak istemiyorum fark edilcek kadar kamera farkı olurmu daha detaylı söylermisin olursa hangi konuda olur
Main sensörle çekilen fotoğraflarda herhangi bir fark görmen mümkün değil, ultra geniş açıda da görmezsin, aynı şekilde ön kamerada da bir fark hissetmezsin fakat telephoto hissettirir. S22'de optik zoom, dolayısıyla dijital zoom daha iyi.

Video performansında da benzerler. S23 FE'deki fabı 4LPP litografisi ile yenilenmiş bir Exynos 2200 ve muhtemelen ISP motorunu da yenilemişler. S23 FE ile çekilen videolarda sallantı problemine rastlamadım.

Main sensörle çekilen fotoğraflarda herhangi bir fark görmen mümkün değil, ultra geniş açıda da görmezsin, aynı şekilde ön kamerada da bir fark hissetmezsin fakat telephoto hissettirir. S22'de optik zoom, dolayısıyla dijital zoom daha iyi.

Video performansında da benzerler. S23 FE'deki fabı 4LPP litografisi ile yenilenmiş bir Exynos 2200 ve muhtemelen ISP motorunu da yenilemişler. S23 FE ile çekilen videolarda sallantı problemine rastlamadım.
Dediklerine bakılırsa pek bir şey yok gibi s23 fe nin fiyatının inmesini bekliyeyim

Tasarım yönünden ciddi falsolu bir ürün ve oyun oynamak için iyi değil, kalın ve orantısız çerçeveler beni ilerde üzmez diyorsan alabilirsin.

Geri
Yukarı