Samsung Galaxy S23FE alınır mı?

S22 premium cihaz ama ekran küçüklüğü ve pil performansı kullanılabilirliğini bana göre sınırlıyor. Fazla da seçenek olmadığı için S23 FE daha mantıklı bence.

Mi12 varken bence alınmamalı,mi12 de 8gen 1 var ayrıca,hızlı şarj tasarım vs olarakta daha iyi ve fiyat avantajıda var

Ben mi12 ile aynı fiyat olsa bi düşünürdüm daha uzun süre güncel kalacağı için ama daha pahalıyken sırf daha uzun süre güncel kalıcak diye almazdım.

Mi12 s23fe den daha iyi bir cihaz ve daha ucuz,eksi yönleri xiaomi olması, kamerası ve güncelleme süresi,bunlarda çok küçük eksiklikler değil tabi ama fiyatları aynı bile değil ve mi12 premium bir cihaz.

MI12 varken bence alınmamalı, MI12 de 8gen 1 var ayrıca, hızlı şarj tasarım vs olarak da daha iyi ve fiyat avantajıda var.

Ben MI12 ile aynı fiyat olsa bir düşünürdüm daha uzun süre güncel kalacağı için ama daha pahalıyken sırf daha uzun süre güncel kalacak diye almazdım.

MI12 S23FEden daha iyi bir cihaz ve daha ucuz, eksi yönleri Xiaomi olması, kamerası ve güncelleme süresi, bunlarda çok küçük eksiklikler değil tabii ama fiyatları aynı bile değil ve MI12 premium bir cihaz.

Xiaomi12 ve Samsung telefonlarım var. MI12 kesinlikle premium cihaz. İşletim sistemi Samsung'a göre vasat. Kamerası S22'ye göre biraz daha zayıf olsa da gayet yeterli.
Pil yönünden daha iyi ve hızlı şarjı çok konforlu. Ekran pırıl pırıl ve büyüklüğü yeterli ve bence çok şık cihaz. Hızlı ve seri cihaz. Xiaomi'nin birçok alt serileri alınmaz belki ama premium serileri bence düşünülebilir.
Samsung, Türkiye de yurtdışı fiyatlarıyla hemen hemen aynı fiyata satıldığı için tercih edilmesi gereken marka ama bazı istisnalar olabiliyor.

Mi12 varken bence alınmamalı,mi12 de 8gen 1 var ayrıca,hızlı şarj tasarım vs olarakta daha iyi ve fiyat avantajıda var

Ben mi12 ile aynı fiyat olsa bi düşünürdüm daha uzun süre güncel kalacağı için ama daha pahalıyken sırf daha uzun süre güncel kalıcak diye almazdım.

Mi12 s23fe den daha iyi bir cihaz ve daha ucuz,eksi yönleri xiaomi olması, kamerası ve güncelleme süresi,bunlarda çok küçük eksiklikler değil tabi ama fiyatları aynı bile değil ve mi12 premium bir cihaz.
Xiaomi gibi markaları ışletim sisteminden dolayı %90 almam

Yeni konular

Geri
Yukarı