S24 Plus için şarj aleti önerisi

Piyasada arkadaşların dediği gibi çok çakma cihaz var. 3 kere satın alım yaptım, cihazın aynısı elimde olmasa anlayamazdım. Fontuna kadar benzer oluyor. Resmi Samsung sitesinden veya herhangi bir Samsung Shop’tan almanızı öneririm.

Ben şu ikisini satın aldım S24+ için;

Kablo almama gerek yokmuş. S23 serisinde kutu içinden çıkan kablo 25W destekliyordu. Bunda da öyledir diye kablo da almıştım ama 45W kablo ile geliyor. Yalnızca adaptör yeterli. Fakat kutu içerisinden çıkan kablo bana pek kaliteli, uzun ömürlü gelmedi ve kısa. Bütçe varsa iyi bir kablo da alabilirsiniz.

Ben şu ikisini satın aldım S24+ için;

Kablo almama gerek yokmuş. S23 serisinde kutu içinden çıkan kablo 25W destekliyordu. Bunda da öyledir diye kablo da almıştım ama 45W kablo ile geliyor. Yalnızca adaptör yeterli. Fakat kutu içerisinden çıkan kablo bana pek kaliteli, uzun ömürlü gelmedi ve kısa. Bütçe varsa iyi bir kablo da alabilirsiniz.
Evet kablosu kötü. Samsung gibi bir marka niye kaliteli bir kablo uretmez anlamadim. A53 cihazimin icinden cikan kablo 1.5 yilda parcalandi uc kismi. Kablosunun ici de gozuktu. Kablo uzun omurlulukte son siradalarda Samsung test yapilmisti.

Amazon'da 1250 TL'ye satışı var 4.8 yorumlu sende orijinal midir?

Gönderici Amazon olduğu için yüksek ihtimal orijinal üründür. Çakma çıkarsada ilk 1 ay içinde iade imkanınız olur Amazon'dan aldığınızda. Amazon iade konusunda bayağı müşterisinin yanında duruyor.

Gönderici Amazon olduğu için yüksek ihtimal orijinal üründür. Çakma çıkarsada ilk 1 ay içinde iade imkanınız olur Amazon'dan aldığınızda. Amazon iade konusunda bayağı müşterisinin yanında duruyor.

Çakma olduğunu hiç sanmam fakat kendi sitesinden baktığımda yorumları hiç iyi değildi. Ugreen tercih ederim ben, ki ettim de zaten. Samsung'un orijinal adaptöründen iyidir.

Tek kötü yanı, batarya bypass çalışmaz. Oyun sırasında şarja takıp bataryayı atlayarak direkt adaptörden aldığı güç ile telefonu çalıştırıyorsun. Bu sayede batarya ömrünü yemiyor, şarjın azalmıyor ve performans artıyor. Orijinal adaptör gerekli.

Evet. Game Booster eklentisini indiriyorsun. Game Booster ayarlarına girdiğinde "Oyun oynarken USB PD şarjını duraklat" ayarı var. Oyuna girince ve şarja takınca aktif oluyor. Bende olmadı tabii orijinal adaptörüm yok diye.

Şimdi denedim açılıyor.
Şimdi Ugreen marka adaptör ile denedim ve dediğiniz seçenek açıldı. Kutudan çıkan kablo ile denedim. Telefon S23U.

Anker 45W modelini oneririm epey de F/P bir urun. Yalniz Amazon'daki o ilk gorselde olan kup seklindeki urun degil de diger gorsellerdeki dikdortgen model geliyor.

Anker 45W modelini oneririm epey de F/P bir urun. Yalniz Amazon'daki o ilk gorselde olan kup seklindeki urun degil de diger gorsellerdeki dikdortgen model geliyor.
Şu anker yazan köşeli ürünü düyorsunuz, köşeleri oval olan değil yani
Şimdi Ugreen marka adaptör ile denedim ve dediğiniz seçenek açıldı. Kutudan çıkan kablo ile denedim. Telefon S23U.
Bu dediğiniz PD şarjını duraklat diğer arkadaşın deği bypass olayı mı ? Muhtemelen ben de ugreen ya da spigen tercih edeceğim, en azından kablosu kaliteli olur ileride de kullanırım

Şu anker yazan köşeli ürünü düyorsunuz, köşeleri oval olan değil yani

Bu dediğiniz PD şarjını duraklat diğer arkadaşın deği bypass olayı mı ? Muhtemelen ben de ugreen ya da spigen tercih edeceğim, en azından kablosu kaliteli olur ileride de kullanırım

Ikinci gorseldeki resim iste.

Yeni konular

Geri
Yukarı