S24 Ultra mı 15 Pro Max mi?

IPhone'nun bence esamesı okunmamalı.

Hocam dünyanın en hızlı işlemcisi var içerisinde. Dünyada 1. sırada Geekbench skoruna sahip bir işlemcisi var. Bir videoda gösterildi, adam 5 tane oyun, 5 tane uygulama açıyor, bu uygulamaların açılma süreleri İP15 Pro Max'te 2 dakika, S24 Ultra da 3 dakika. Böyle de kağıt üzerinde olmayan daha nice avantajları var. 3DMark'ta S24 Ultra tabii her türlü daha iyi iş çıkartıyor, ama IPhone'da stabilizasyon konusunda çok ciddi bir fark ile önde. Benim şahsi tercihim S24 Ultra olurdu. 200 MP kamerasını gördüm müthiş bir kamerası var. Öte yandan iPhone 13 Pro deneme şansım olmuştu, elimdeki S21'in 64MP kalite modundan iyi bir çekim yaptığını görmedim. IPhone'ler kaliteye değil tasarrufa önem verir. Android ile çektiğin 4K fotoğraf 3-4MB kaplarken iPhone ile çektiklerin 1 MB anca yer kaplar.

Son düzenleme:
Sadece cihaz olarak baktığınızda ben alıyor olsam 15PM seçerdim. Kullanım süresi vs devreye girdiğinde server kaydı ile kapanma derdinden S24U ile kurtulurken 15PM'de de son 4 ay iCloud arama yönlendirme yapılarak kullanılmalı 2 cihaz gerekiyor bunun için biliyorsunuzdur şartları.
Bence bir Samsung'a da şans verin derim bu seferlik zaten yurt dışı cihaz satarken ne kadar zarar ettirebilir. TR cihazı olsa sevmezseniz satarken iyi değer kaybediyor çünkü Android. Server kaydını da hemen yaptırmayın ucuzlayınca yaptırın derim şu an zaten 16 ay kayıtsız kullanma hakkınız var bu ayla birlikte. 2025 Ağustos'ta kapanacaklar o tarih yaklaştığında yapmanız daha sağlıklı olur.

Sadece cihaz olarak baktığınızda ben alıyor olsam 15pm seçerdim. Kullanım süresi vs devreye girdiğinde server kaydı ile kapanma derdinden S24u ile kurtulurken 15Pm'de de son 4 ay iCloud arama yönlendirme yapılarak kullanılmalı 2 cihaz gerekiyor bunun için biliyorsunuzdur şartları.
Bence bir Samsung'a da şans verin derim bu seferlik zaten yurt dışı cihaz satarken ne kadar zarar ettirebilir. TR cihazı olsa sevmezseniz satarken iyi değer kaybediyor çünkü Android. Server kaydını da hemen yaptırmayın ucuzlayınca yaptırın derim şu an zaten 16 ay kayıtsız kullanma hakkınız var bu ayla birlikte. 2025 Ağustos'ta kapanacaklar o tarih yaklaştığında yapmanız daha sağlıklı olur.

Evet sanırım cidden Android'e bir şans vermek gerek en son kullandığım Android ASUS zen fone 5'di.

Ben Samsung'dan iPhone 14 Pro Max'e geçtim, bence IPhone'dan vazgeçmeyin. Bir sürü kullanışlı özellik var. ICloud'u kullanmak çok basit ve lidar sensör sayesinde metreye gerek olmadan ölçüm yapabiliyorsunuz. Bu özellik S24 Ultra'da var mı tam bilmiyorum.

Hangi model Samsung cihazdan geçtiniz 14 Pro Max'e?

S20 FE’den geçtim. Memnundum ancak iPhone daha çok hoşuma gitti.
Çağ atlamışsınız hoşunuza gitsin bir zahmet hocam.

Ablamdan iPhone 15 Pro aldım ama Android ihtiyacı sebebiyle Samsung'a geçmek durumunda kaldım.

Geri
Yukarı