S3 Cyanogenmod 11 (4.4.4) Rom rehber sorunu

Ahmet Öztürkk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, hesabı acele olarak açtım bana yardımcı olursanız. Allah'da size ilerleyen zamanlarda yardımcı olur inşallah. Arkadaşlar telefonun (4.3) Android sürümünden sıkıldım, ve bunun üzerine hızlı, stabil olan C11 sürümünü yükledim. Yükleme yaklaşık 10-12 dk sürdü, ve telefon sonunda açıldı ama bir türlü rehber yok yani kişiler yok sorun nedir ? Hem telefon hafızasının hem de hafıza kartın (sd) yedeğini almayı unutmadım. Arkadaşlar yardım edin ne olur.

Biri yardım etmeyecek mi ? :(

Merhaba arkadaşlar, hesabı acele olarak açtım bana yardımcı olursanız. Allah'da size ilerleyen zamanlarda yardımcı olur inşallah. Arkadaşlar telefonun (4.3) Android sürümünden sıkıldım, ve bunun üzerine hızlı, stabil olan C11 sürümünü yükledim. Yükleme yaklaşık 10-12 dk sürdü, ve telefon sonunda açıldı ama bir türlü rehber yok yani kişiler yok sorun nedir ? Hem telefon hafızasının hem de hafıza kartın (sd) yedeğini almayı unutmadım. Arkadaşlar yardım edin ne olur.

Biri yardım etmeyecek mi ? :(
Kişileri içe aktar dedin mi?

Sim kartini okumuyor o zmn cikarip takmayi dene. Olmadi tum uygulamalardan kisi deposunun verilerini sil ve yeniden baslat teli.

Ayarlardan uygulamalari yonet de ordan en sondaki sekmeden tum uygulamalara gel kisi deposunu bul uzerine tikla verileri sil de yeniden baslat.

Ayarlardan uygulamalari yonet de ordan en sondaki sekmeden tum uygulamalara gel kisi deposunu bul uzerine tikla verileri sil de yeniden baslat.
Çıkartıp taktım yeniden başlattım olmadı kardeş. Verilerini sildim yeniden başlattım yine olmadı başka yolu yok mu şunun ya
MCBackup diye bir program var o getiriyormuş. Romu yüklediğim sitede yazıyordu ben de yükledim yapmaya çalıştım olmadı yapamıyorum. :(

@Recep Baltaş Yardım eder misin ? Recep hocam

Hocam tekrardan kurulum yap bence custom rom yuklerken wipe islemlerini saglikli yapmazsan bu tur sorunlar cikiyor.Custom revovery kur onerim philz touch ordan gerekli wipe islemlerini yap yeniden kur romu.

Hocam tekrardan kurulum yap bence custom rom yuklerken wipe islemlerini saglikli yapmazsan bu tur sorunlar cikiyor.Custom revovery kur onerim philz touch ordan gerekli wipe islemlerini yap yeniden kur romu.
Hocam tekrar nasıl kurarım ? Anlatırsan süper olur ayrıca rom atarken silinmiş olabilir mi rehber biz boşuna mı uğraşıyoruz ?

Hocam tekrar nasıl kurarım ? Anlatırsan süper olur ayrıca rom atarken silinmiş olabilir mi rehber biz boşuna mı uğraşıyoruz ?
Hocam cyanogenmod sitesinden stable bir versiyon indir incelikle. Sonrasinda custom recovery (onerim philz touch) indir once custom rec kur odinnden pda kismina yerlestir. Sonrasinda telefon dahili hafizaya cyanogenmod at. Telefonu recovery moda al ses acma+powr+orta tus ile gerekli wipe islemlerini yal sonrasinda install zip kisminda cyanogenmodu sec ve yukle.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı