S3 mini Android Kitkat ROM önerisi

Adım adım kısaca anlatayım, başka soruların olursada yardımcı olurum. Şimdi ilk önce Odin'den CWM'yi telefona kuruyorsun. Daha sonrada CWM'den ROM'u kuruyorsun. ROM'u Kurduktan sonra internetten Triangle Away APK'sını indir (Orjinal almanı öneririm, ama kredi kartın yoksa APK indirebilirsin.) Programın kullanımı kolay zaten, programla sayacı sıfırla, serviste sayaca bakıyorlar. Daha sonra istediğin zaman orjinal haline odin ile dönebilirsin, serviste hiç birşey anlamaz. :) Soruların olursa yardımcı olurum.

Bende bu işlemi gerçekleştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?

Hocam ilk önce telefonunuzu ROOT'layın, internete telefonunuzun modelini yazıp (örneğin I8190 ROOT) yazıp aratın. ROOT'layın, daha sonrada CWM kurun. Onu nerden bulucam derseniz aynı şekilde (örneğin I8190 CWM) yazıp aratın ve Odin ile kurun. Devamında yine yardımcı olurum. :)

Bende Maclawdan indirdim. :D

Güzel, abi sonundaki kodlar hep değişiyor ya, güncelleniyor. Örneğin gidip 510'u kuruyorum, tekrar kontrol ediyorum 511 çıkmış. Koyuyor adama ya. :D

Hocam ilk önce telefonunuzu ROOT'layın, internete telefonunuzun modelini yazıp (örneğin I8190 ROOT) yazıp aratın. ROOT'layın, daha sonrada CWM kurun. Onu nerden bulucam derseniz aynı şekilde (örneğin I8190 CWM) yazıp aratın ve Odin ile kurun. Devamında yine yardımcı olurum. :)

Güzel, abi sonundaki kodlar hep değişiyor ya, güncelleniyor. Örneğin gidip 510'u kuruyorum, tekrar kontrol ediyorum 511 çıkmış. Koyuyor adama ya. :D
511 güncellemesinde ne hatalar düzeltildi ?

511 güncellemesinde ne hatalar düzeltildi ?
Ana 512 çıkmış :EQEQW:QWEEWQ

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı