S6 alınır mı ?

zcryber

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
S6 almak istiyorum ama her Samsung telefonda olduğu gibi bir kere güncelleme alıp bir daha almaz diye korkuyorum. Kasma yapacak diye korkuyorum. Telefonu kullanan birisi yardımcı olabilir mi ?

Kasma konusunda şu an sıkıntı yaşamadım. S5 'e göre hoparlör harika, 2 gün önce 6.0.1 Marshmallow güncellemesi aldı. Teknik detaylarını biliyosundur zaten. Samsung bence son güncellemeyi verdi şimdi yazılım olarak S7 'ye oynar.

Note 5 kullanıyorum. Aynı işlemci var. Şuan sıkıntı yok. Android 6.0'da geldi. Ben uzun süre güncelleme alacağını düşünüyorum. Bu arada S6 alabiliyorsanız S7'ye zorlayabilirsiniz.

Hocam S6 kullanıyorum 6 ay oldu hiçbir kasma yok. Marshmallow güncellemesi geldi. RAM kullanımı maksimum %70. Kafanız rahat olsun. Alabilirsiniz.

S6 almak istiyorum ama her Samsung telefonda olduğu gibi bir kere güncelleme alıp bir daha almaz diye korkuyorum. Kasma yapacak diye korkuyorum. Telefonu kullanan birisi yardımcı olabilir mi ?

Ve ayrıca S6'ya gelen 5-6'ıncı güncelleme Marshmallow. Merak etmeyin, Samsung değişti, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Size şöyle bir şey söyleyim android safasında en iyi telefon sony dir bana kalsa android almayın derim. Ama yok ben alıcam derseniz sony öneririm. Bu arada iphone altın gibi değerlidir üzerinden kaç sene geçerse geçsin fiyatı düşmez.

Size şöyle bir şey söyleyim android safasında en iyi telefon sony dir bana kalsa android almayın derim. Ama yok ben alıcam derseniz sony öneririm. Bu arada iphone altın gibi değerlidir üzerinden kaç sene geçerse geçsin fiyatı düşmez.

Android sahasında en iyi telefon Sony'dir?
Özellikleri ve testleri araştırmadan konuştuğunuz apaçık.

iPhone SE düşünüyorum ama ekranı cidden küçük. Önceden Samsung kullandığım için kötü deneyimlerim oldu. S6'nın bir önceki nesilde en iyisi olduğu apaçık ortada zaten. Şarjınıda çok merak ediyorum 5 saat film izleyebilir miyim arkadaşlar ?

Bu arada cevap yazdığınız içinde teşekkür ederim.

iPhone SE düşünüyorum ama ekranı cidden küçük. Önceden Samsung kullandığım için kötü deneyimlerim oldu. S6'nın bir önceki nesilde en iyisi olduğu apaçık ortada zaten. Şarjınıda çok merak ediyorum 5 saat film izleyebilir miyim arkadaşlar ?

Bu arada cevap yazdığınız içinde teşekkür ederim.

S6 ile Samsung devrimler yaptı, Samsung'a güven.
%90 üstünde bir şarjla, parlaklık %30'da izlersin. Bataryası çok sağlam, beni yarı yolda bırakmadı.

S6 ile Samsung devrimler yaptı, Samsung'a güven.
%90 üstünde bir şarjla, parlaklık %30'da izlersin. Bataryası çok sağlam, beni yarı yolda bırakmadı.
Arkadaşımda A5 2016 var parlaklığı tam açınca kör oluyorum diyebilirim bende bu yüzden şarj konusunda korkuyordum sizin cevaplarınızla içim rahatladı çok teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı