S7 Edge kapanıyor ve açılmıyor

flopgus

Centipat
Sevgilimin telefonu Samsung S7 Edge kapanıyor ve açılmıyor, Samsung yazısında kalıyor. 2-3 ayda bir böyle yapıyor demişti. Telefonu rootlu bu yüzden de olabileceğini düşünüyor. Çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrar bir yazılım atmayı deneyebilirsin olmazsa eğer anakart çöp olmuştur büyük ihtimalle.
Stock ROM flashlamayı deneyin.
Bunlar nasıl yapılıyor gerçekten bilmiyorum ve uzak mesafe ilişkisinde olduğumuz için onun yapması gerek. Youtube videoları ya da nasil yapılacağına dair konular varsa forumda ya da siz açıklarsanız çok sevinirim.

Tekrar bir yazılım atmayı deneyebilirsin olmazsa eğer anakart çöp olmuştur büyük ihtimalle.
rootu kaldırsak sorun çözülmez mi? Birde anakarta ne gibi zararları oluyor rootun ben anakarta bişey olduğunu sanmıyorum.

Bunlar nasıl yapılıyor gerçekten bilmiyorum ve uzak mesafe ilişkisinde olduğumuz için onun yapması gerek. Youtube videoları ya da nasil yapılacağına dair konular varsa forumda ya da siz açıklarsanız çok sevinirim.
Bu videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O bunları yapamaz maalesef. Rootu kaldırsak sorunu çözemez miyiz?

Kanka bu işlerden anlamıyorsa yapabileceğini sanmıyorum direk telefoncuya götürsün daha iyi olur.
Kendim denesem yaparım ama o yapamaz. Bilgisayarı falan yok, yanınada şuanda gidemeyeceğim için bilmiyorum. Rootu kaldırmak çözüm olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı