Saat ve Saat hangi site orijinali?

MrDentist

Hectopat
Bu ürünü satın almak istiyorum ama bazı sorularım var. Yardımcı olursanız memnun olurum.

1) Öncelikle Doğan saatçilik isimli satıcı Saat&Saat yetkili satıcısı olduğunu beyan etmiş. Bu linki kanıt olarak vermiş.

2) Google'a Saat&Saat yazınca;
www.saatvesaat.com
www.saatvesaat.com.tr olarak 2 ayrı site var. İncelediğimde ikisi de kendi siteleri gibi duruyor. Bunlardan hangisi gerçek?

3) Her iki sitede de mağaza arattığımızda Batman şubesi çıkmıyor.

Bu işi çözebilecek birileri var mı? 😄

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürünü satın almak istiyorum ama bazı sorularım var. Yardımcı olursanız memnun olurum.

1) öncelikle doğan saatçilik isimli satıcı saat&saat yetkili satıcısı olduğunu beyan etmiş. Bu linki kanıt olarak vermiş.

2) Google'a saat&saat yazınca;
www.saatvesaat.com
www.saatvesaat.com.tr olarak 2 ayrı site var. İncelediğimde ikisi de kendi siteleri gibi duruyor. Bunlardan hangisi gerçek?

3) her iki sitede de mağaza arattığımızda Batman şubesi çıkmıyor.

www.saatvesaat.com daha gerçek görünüyor ama isin aslını bilemem.

1) öncelikle doğan saatçilik isimli satıcı saat&saat yetkili satıcısı olduğunu beyan etmiş. Bu linki kanıt olarak vermiş.

2) Google'a saat&saat yazınca;
www.saatvesaat.com

3) her iki sitede de mağaza arattığımızda Batman şubesi çıkmıyor.

İlk attığın mağaza Batman'da 3 şube açmış bir yer. Hepsiburada satıcısınında takipçisi ve puanı yüksek duruyor.
İkinci attığının onlarca şubesi var. Yani şubeleri gerçekse ona da sahte diyemeyiz.
Belki ikisi de kendi çapında gerçektir. :D

1715801974826.png

Instagram'da link böyle gözüküyor, orijinali bu.

İlk attığın mağaza Batman'da 3 şube açmış bir yer. Hepsiburada satıcısınında takipçisi ve puanı yüksek duruyor.
İkinci attığının onlarca şubesi var. Yani şubeleri gerçekse ona da sahte diyemeyiz.
Belki ikisi de kendi çapında gerçektir. :D
Güncel sorgulamada her iki sitede de yetkili satıcılar arasında bulunmuyor ama. Eski liste midir nedir attığı bilemedim ki.

Eki Görüntüle 2196489

Instagram'da link böyle gözüküyor, orijinali bu.
İletişim numarasını arayınca orada da www.saatvesaat.com.tr diye arada söylüyor telesekreter.

Geri
Yukarı