Saç uzatılmak istense bile yakışmıyor

SakalsızMessi10

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Mülteci Kovucu
Merhaba, saçımı kısa tutan biriyim; çünkü daha temiz duruyor yüzüm. Saç uzatmak istiyorum fakat saçım biraz uzayınca yüzüm kararıyormuş gibi hissediyorum. Sizce biraz daha uzatmalı mıyım yoksa kestirmeli miyim?

Merhaba, saçımı kısa tutan biriyim; çünkü daha temiz duruyor yüzüm. Saç uzatmak istiyorum fakat saçım biraz uzayınca yüzüm kararıyormuş gibi hissediyorum. Sizce biraz daha uzatmalı mıyım yoksa kestirmeli miyim?

Hocam tipinizi görmediğinizden yorum yapamıyorum fakat o durumu bende uzatırken yaşamıştım ama tam uzattıktan sonra ya bağlıyorum ya ikiye ayırıp arkaya doğru atıyorum bence yakışıyor.

Hocam tipinizi görmediğinizden yorum yapamıyorum fakat o durumu bende uzatırken yaşamıştım ama tam uzattıktan sonra ya bağlıyorum ya ikiye ayırıp arkaya doğru atıyorum bence yakışıyor.

Hocam yanlış anlaşılmış dağınık saçdan bahsediyordum uzun derken.

Hocam yanlış anlaşılmış dağınık saçdan bahsediyordum uzun derken.

Hocam uzun saçın bakımı zordur düzenli tarayıp temiz tutmanız lazım ve evdeyken falan saçı yapmadığınızda genelde rahatsız ediyor o yüzden evdede bağlı kalıyor.

Hocam saç tipim sert ve aralıksız sizce dağınık yakışır mı?

Hocam bilemiyorum aynı zamanda okuldaki saç kuralları olayı da var bizde uzun saçın bağlanması ya da arkaya atılması lazım yoksa hocalar kızıyor.

Hocam bilemiyorum aynı zamanda okuldaki saç kuralları olayı da var bizde uzun saçın bağlanması ya da arkaya atılması lazım yoksa hocalar kızıyor.

Hocam sanırım kısadan devam edeceğim dağınık saç için biraz daha uzaması lazım ama kötü duruyor.

Kestir gitsin. Uzun saç her erkeğe yakışmıyor maalesef, bana da yakışmıyordu ama ben inat edip uzattım.

Saçımın bakımını yaptım, saç kremi kullandım, arada bir kırıkları aldırdım, saçım yıpranmasın diye sürekli bağlamaktan kaçındım, yıkadıktan sonra makine kullanmak yerine 1 saat kurumasını bekledim vs. yani anlayacağın zorda olsa saçlarıma baktım ama sonunda yakışmadığını biraz zorda olsa kabullendim ve kestirdim. Kestirince de "Kendime 2 sene ne eziyet etmişim, ben ne yakışıklı adammışım meğer" demiştim...

Rock müziği çok sevdiğim için uzatmak istemiştim, sonra anladım ki yakışmıyorsa zorlamamak lazımmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı