Saçlarımın arkası çok kötü

Daha fazla  
Saçımın arkası hep yukarı doğru kıvrılıyor, düzleştirici ile düzleştiriyorum ama hiçbir işe yaramıyor. Berbere gidip toplatmak istiyorum ama ne diyeceğimi de bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• 5da2a9a3-85f4-4e9e-b18d-6355291bde9f.jpg
    5da2a9a3-85f4-4e9e-b18d-6355291bde9f.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 123
Son düzenleyen: Moderatör:
Saçlarım aynı şekildeydi yanları ve ensemi Low taper fade şeklinde yaptırdım. Fotoğrafını berbere gösterirsiniz. Üstleri uzun istiyorsanız uçlarından demeyin ben uçlarından dedim saçımı çok fazla kesti. En iyisi çok az kesmesi için tembihleyin yoksa çok fazla kesiyorlar.(resimdeki ben değilim bu arada)

Dosya Ekleri

• d7461544e5fea686fd3d9463c93d22b1.jpg
    d7461544e5fea686fd3d9463c93d22b1.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 96
Hocam bana şu saçı ver yaşayayım. Bende böyle saç istiyorum yahu nasıl sevmiyorsunuz şık duruyor bayağı.

Hocam şık durmasına duruyor ama bakımı zor ve sıcak havalarda bayağı can sıkıyor.

Saçınıza siz mi kötü diyorsunuz yoksa başkaları mı kötü diyor?
Benim babam çook laf ediyordu kendisi kel olmasına rağmen.

Hocam şık durmasına duruyor ama bakımı zor ve sıcak havalarda bayağı can sıkıyor.
Evet terletiyor. Saçı uzun birisi olarak. Yani yapacak bir şey yok sanırım saçınız ensenizden de çıkıyor. Ensenizi kazıtırsanız yada kestirirseniz baya rahatlıyorsunuz. Fakat işte saçlara kıymanız lazım. Ben olsam saçı bağlayarak gezerim. Fotoğraftan çok anlayamadım bağlı mı değil mi.

Benim babam çook laf ediyordu kendisi kel olmasına rağmen.
Hiç takma onu. Hayat senin hayatın saç senin saçın. İstediğini yapabilirsin. Bana da diyorlar saçını bağla saçını kes ama hiç umursamıyorum.

Evet terletiyor. Saçı uzun birisi olarak. Yani yapacak bir şey yok sanırım saçınız ensenizden de çıkıyor. Ensenizi kazıtırsanız ya da kestirirseniz bayağı rahatlıyorsunuz. Fakat işte saçlara kıymanız lazım. Ben olsam saçı bağlayarak gezerim. Fotoğraftan çok anlayamadım bağlı mı değil mi?

Evet hocam rahatlığı hissediliyor ama özlüyorum eski saçımı. Saçı toplu gibi öyle arkada durmaz bağlamadan.

Saçlarım aynı şekildeydi yanları ve ensemi Low taper fade şeklinde yaptırdım. Fotoğrafını berbere gösterirsiniz. Üstleri uzun istiyorsanız uçlarından demeyin ben uçlarından dedim saçımı çok fazla kesti. En iyisi çok az kesmesi için tembihleyin yoksa çok fazla kesiyorlar.(resimdeki ben değilim bu arada)

Kanka bu fotoğrafı göstersem, berber anlar değil mi?

Evet terletiyor. Saçı uzun birisi olarak. Yani yapacak bir şey yok sanırım saçınız ensenizden de çıkıyor. Ensenizi kazıtırsanız ya da kestirirseniz bayağı rahatlıyorsunuz. Fakat işte saçlara kıymanız lazım. Ben olsam saçı bağlayarak gezerim. Fotoğraftan çok anlayamadım bağlı mı değil mi?

Hiç takma onu. Hayat senin hayatın saç senin saçın. İstediğini yapabilirsin. Bana da diyorlar saçını bağla saçını kes ama hiç umursamıyorum.

Vallahi haklısınız ama yaşım çok da büyük olmadığı için bir şey diyemiyorum.

Geri
Yukarı