Saçların arkası yukarı doğru, önleri ise içe doğru kıvrılıyor

fatxh

Centipat
Daha fazla  
2 hafta önce saçlarımı çene hizasının 1-2 cm altına kadar kestirdim. Ön taraflarını ise biraz daha yukarıdan, yaklaşık elmacık kemiği hizasından kestirdim. İlk 3 gün saçım çok güzel görünüyordu ancak 4. günden itibaren saçlarım şekilsiz hale gelmeye başladı. Ön kısımları alın hizasında içe doğru kıvrılıp sonrasında dışa doğru kıvrılıyor, arkalar ise tamamen havaya kalkıyor. Saç tellerim ince, zaten saçımı kestirmeden önce de arkası havaya kalkıyordu ama beni asıl sinir eden ön tarafların kıvrılması. Normal alın genişliğine sahip birinde kötü durmaz muhtemelen, ancak benim alnım normale göre geniş olduğu için kötü görünüyor. Fön makinesi ve fön tarağıyla düzleştirmeyi denedim, saçım kısa olduğu için çok etkili yapamadım ama 1-2 saat düz durdu, ondan sonra yine aynı şekle dönmeye başladı. Eğer bu konuda bilginiz varsa yardımlarınız beni çok mutlu eder.

Şöyle basit bir çizim yaptım.
1716133966598.png

Eğer gerekirse, doğrudan kendi saçımın fotoğrafını da atabilirim.

Saç uçları ağırlaştırmak kıvrılmayı hafifletir. Ağırlaşması için saç kremi + şekillendirici köpük kullanabilirsin. Saçlar aşağılara doğru inceldiği için o kısımlar daha kolay kıvrılıyor.

Saç uçları ağırlaştırmak kıvrılmayı hafifletir. Ağırlaşması için saç kremi + şekillendirici köpük kullanabilirsin. Saçlar aşağılara doğru inceldiği için o kısımlar daha kolay kıvrılıyor.

Anladım. Son zamanlarda ben de saç nemlendirici almayı düşünüyordum. Hangi ürünün nasıl bir etkisi olduğunu pek bilmiyorum. Sizin önerdiğiniz, etkili olabilecek ve biraz da uygun fiyatlı ürünler var mıdır?

Anladım. Son zamanlarda ben de saç nemlendirici almayı düşünüyordum. Hangi ürünün nasıl bir etkisi olduğunu pek bilmiyorum. Sizin önerdiğiniz, etkili olabilecek ve biraz da uygun fiyatlı ürünler var mıdır?
Ürünler hakkında çok bilgim yok. Benim de saçlar ince ve uzattığımda uçları kıvrılıyordu. Hacimsiz de olduğu için syoss keratin saç köpüğü kullanıyordum. Hem biraz hacimlendiriyordu hem de uçlardaki kıvrılmayı azaltıyordu.

Geri
Yukarı