Sadece FACEIT'te ping oluyor

iRlvua

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, CS:GO'da ESEA ve mm oynarken 60'ı geçmeyen pingim FACEIT oynarken 80 altına düşmüyor. Diğer Oyunlarda da sıkıntı yok sadece FACEIT'de yüksek. Nasıl çözebilirim? Eğer statik IP satın alsam pingimde düşüş olur mu?
Tracert testim şu şekilde.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (46).png
    Ekran Görüntüsü (46).png
    1,2 MB · Görüntüleme: 49
78.31.67.209
78.46.170.2
217.182.199.200 bunlara da bi tracert at orda sorunlar olabilir sanirim? bunlar faceit'te en cok kullanilan almanya sunucu ipleri esea'da faceit ile ayni hosting saglaycisini kullaniyor yani bilmiyorum ama esea anticheat etkisi olabilir cunki onlarin anti cheatinde Exitlag gibi bir algoritma var diye biliyorum ondan da olabilir bu attigim Ip Adresslere tracertleri buraya paylasabilirmisin?), statik ip bence daha iyi olur senin icin 5 ping bile dusurse bence deger.

78.31.67.209
78.46.170.2
217.182.199.200 bunlara da bi tracert at orda sorunlar olabilir sanirim? bunlar faceit'te en cok kullanilan almanya sunucu ipleri esea'da faceit ile ayni hosting saglaycisini kullaniyor yani bilmiyorum ama esea anticheat etkisi olabilir cunki onlarin anti cheatinde Exitlag gibi bir algoritma var diye biliyorum ondan da olabilir bu attigim Ip Adresslere tracertleri buraya paylasabilirmisin?), statik ip bence daha iyi olur senin icin 5 ping bile dusurse bence deger.
Hocam kusurabakmayın geç gördüm mesajınızı, bu şekilde çıkıyor:

Dosya Ekleri

• Screenshot (2).png
    Screenshot (2).png
    312,8 KB · Görüntüleme: 36
  • Screenshot (3).png
    Screenshot (3).png
    325,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot (4).png
    Screenshot (4).png
    316,3 KB · Görüntüleme: 24

Yeni konular