Sadece oyun için İngilizce öğrenmek

Tangır Tungur

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Matbaa
Arkadaşlar sadece oyunlardaki altyazıyi anlamak için öğrenmek istiyorum. Konusamayim sorun değil. Ama yazıyı okuyunca anlamak istiyorum. Nasıl okunduğunu da bilmeme gerek yok. Bunun için sadece kelime ezberlesem yeterli sanırım. Yine de tavsiyesinizi öğrenmek isterim. Site veya program var mı bu şekilde? Teşekkürler.

Arkadaşlar sadece oyunlardaki altyazıyi anlamak için öğrenmek istiyorum. Konusamayim sorun değil. Ama yazıyı okuyunca anlamak istiyorum. Nasıl okunduğunu da bilmeme gerek yok. Bunun için sadece kelime ezberlesem yeterli sanırım. Yine de tavsiyesinizi öğrenmek isterim. Site veya program var mı bu şekilde? Teşekkürler.
Bence Türkçe Yama kullan. Uğraşma.

Kelime ve kalıplar için Memrise hem mobil uygulama olarak hem de web portalı olarak çok alternatifli içeriklere sahip.
Üzerine cümle çatısı ve gramer dahil etmek için Easy English, Rosetta Stone programları olabilir.

Eğer devlet okullarında öğrenci iseniz DynEd programı ve hesabını ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

DynEd'i Android cihazlarda ve her türlü PC işletim sistemleri ile kullanabilirsiniz.
Linux üzerinde Wine emülatörü ile, Mac OS üzerinde de hem Mac versiyonu ile hem de Wine ve Bluestacks emülatörleri ile kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı