Recovery Sadece TWRP yüklü cihaza bilgisayar olmadan dosya atılabilir mi?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM:4,00 GB
HDD:TOSHIBA MQ01ABF050
EKRAN KARTI:İntel HD Graphics 620 & Nvidia Geforce 920M Laptop
ANAKART:AsusTek COMPUTER INC. X541UJ
İŞLEMCİ:Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU
Bu TWRP, Custom ROM işinden anlayanlar yazabilir mi? Sorum şu: Yanlışlıkla TWRP'den her şeyi temizlemişim ve sistem falan gitti, o yüzden tekrar GApps ve Custom ROM atmam gerek cihaza ama bilgisayar yok, nasıl yapacağımı bulamadım. Aklıma modem geldi ama ondan yapılır mı bilmem. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu TWRP, Custom ROM işinden anlayanlar yazabilir mi? Sorum şu: Yanlışlıkla TWRP'den her şeyi temizlemişim ve sistem falan gitti, o yüzden tekrar GApps ve Custom ROM atmam gerek cihaza ama bilgisayar yok, nasıl yapacağımı bulamadım. Aklıma modem geldi ama ondan yapılır mı bilmem. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Modemden olmaz. OTG kablosu var ise 2.telefon ile yapma yöntemi var eğer o da olmazsa ucuz bir internet kafeye gidip işini halledebilirsin.

Modemden olmaz. OTG kablosu var ise 2.telefon ile yapma yöntemi var eğer o da olmazsa ucuz bir internet kafeye gidip işini halledebilirsin.

Yok onu yazmayı unutmuşum USB OTG yok maalesef.

İnternet kafeye gidebilirsiniz.

İnternet kafe bayağı bir uzak çok tuhaf bir yerde yaşıyorum bildiğin dağ ama aynı zamanda çok kalabalık ama internet kafe yok sanırım.

Sistem silindiyse bilgisayarsız olmaz.

@Ninja Kaplumbağa geriye bir tem telefoncu kalıyor ama o da en az 100 200 alır. Kazık kısaca.

Yok o kadar almazda telefoncularda da bilgisayar yok saçmalık resmen bir tane bildiğim telefoncu var onda bilgisayar vardır diye gittim oda kapalıydı 😭😭😭😭😭

Geri
Yukarı