Sağlam hikayeli oyun önerisi

DagonTheDeepOne

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2x8 Gb RAM, 2400 MHz
Ekran kartı
AMD Radeon(TM) Vega 3 Graphics 2 Gb VRAM
İşlemci
AMD Ryzen 3 3200U
Çok fazla oyun oynayan biriyim. Sistem özelliklerine takılmıyorum genellikle. Oyun sardığı sürece 10 FPS ile bitirmişliğim çoktur. Fakat son zamanlarda güzel bir hikaye vadeden oyun bulmak çok zor hale geldi benim için. Strateji hariç hemen her türe ilgim var. Yeter ki güzel bir hikaye sunsun. Oyunun grafikleri hiç önemli değil. Undertale'dan A Plague Tale: Requiem'e kadar çok şey oynadım. Bitirdiğim oyunların listesini benim gibi oyun arayanlara da, öneri yapacak kişilere de faydalı olur diye veriyorum. Tek ricam oynadığım oyunların serilerine ait farklı oyunları önermemeniz. Zira onlardan başka şeyler aramaktayım. Aynı serinin diğer oyunları halihazırda aklımda bulunan lakin en azından şu an ilgimi çekmeyen oyunlardır. Önerilerinizi sistem özelliklerinden bağımsız şekilde yapabilirsiniz. Tercihen aksiyonu yakın menzilde olan şeyler arıyorum. Ama uzun menzile de lafım yok. RDR2 hariç. Ondan tam tat almaya sistemim yetmiyor.

• The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Tales of Berseria
  • A Plague Tale: Innocence
  • A Plague Tale: Requiem
  • A Story About My Uncle
  • Alan Wake
  • Assassin's Creed Chronicles: China
  • Assassin's Creed 2
  • Assassin's Creed Brotherhood
  • Assassin's Creed Revelations
  • Assassin's Creed 4 Black Flag
  • Assassin's Creed Rogue
  • Assassin's Creed Unity
  • Assassin's Creed Syndicate
  • Assassin's Creed Origins
  • Assassin's Creed Odyssey
  • Batman Arkham Asylum
  • Batman Arkham City
  • Bioshock
  • Bioshock 2
  • Bioshock Infinite
  • Blasphemous
  • Blasphemous 2
  • Bloodrayne
  • Bloodrayne 2
  • Beyond Two Souls
  • Borderlands 3
  • Call of Duty 2
  • Call of Duty: World at War
  • Control Ultimate Edition
  • Coffee Talk
  • Crysis
  • Crysis 2
  • Crysis 3
  • Dark Souls
  • Dark Souls 2
  • Divinity: Original Sin 2
  • DMC Devil May Cry
  • Devil May Cry 5
  • Dragon's Dogma: Dark Arisen
  • Detroit: Become Human
  • Dead Space
  • Dead Space 2
  • Dead Space 3
  • F.E.A.R
  • Fahrenheit: Indigo Prophecy
  • Far Cry 3
  • Far Cry Primal
  • Firewatch
  • GTA 5
  • Gone Home
  • God of War 2018
  • Gunbrella
  • Halo: Combat Evolved
  • Her Story
  • Hitman Blood Money
  • Hitman Absolution
  • Hollow Knight
  • Journey
  • Just Cause 2
  • Katana Zero
  • Late Shift
  • Lake
  • Life is Strange
  • Little Nightmares
  • Lord of the Rings: Conquest
  • Metal Gear Rising: Revengeance
  • Mafia 2
  • Middle Earth: Shadow of Mordor
  • Middle Earth: Shadow of War
  • Mirror's Edge
  • Mortal Kombat X
  • Mortal Kombat 11
  • Ori and the Blind Forest
  • Omori
  • Prototype
  • Prototype 2
  • Prince of Persia: Warrior Within
  • Rise of the Tomb Raider
  • Resident Evil 2 Remake
  • Resident Evil 3 Remake
  • Resident Evil 7: Biohazard
  • Resident Evil 8: Village
  • Remember Me
  • Sanabi
  • Spiderman 2
  • Spiderman Web of Shadows
  • Saints Row: Gat Out of Hell
  • Slay the Princess
  • Sleeping Dogs
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Serious Sam
  • Serious Sam 2
  • Serious Sam 3
  • Star Wars The Force Unleashed
  • Tale of Immortal
  • Tomb Raider Legend
  • Tomb Raider 2013
  • To the Moon
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan
  • The Coffin of Andy and Leyley
  • The Elder Scrolls IV: Oblivion
  • The Forest
  • The Saboteur
  • The Sinking City
  • The Evil Within
  • The Evil Within 2
  • The Messenger
  • The Witcher 2: Assassins of Kings
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • The Walking Dead Season 1-2-3
  • The Wolf Among Us
  • The Darkness 2
  • Undertale
  • Ultrakill
  • Vampyr
  • Watch Dogs
  • Watch Dogs 2
  • What Remains of Edith Finch
Daha sonrasında benim gibi oyun arayanlar için bu oyunları kısaca tanıtacak bir konu açmayı da düşünüyorum. Belki birilerine faydası olur. Şimdilik tavsiyelerinizi beklemekteyim. Önerinizin az bilinir yahut meşhur olması önemli değil. Bana sunacağı hikayeyi istiyorum sadece.

Konudan biraz bağımsız olacak ama bu kadar oyun oynamış ve üstüne 10 fpsle bile oyun sardıysa bitirmişliğim var demenin üstüne, umarım bir gün daha iyi bir sisteme sahip olarak bu oyunları oynayabilirsin. Resmen saygı duydum :) Eğer sistem yeterse, Sniper Elite 4 öneririm ki 5'e muhtemelen yetmez. Ben ikisini de çok sevmiştim.

Heavy Rain öneririm.
Teşekkür ederim, indiriyorum bu gece deneyeceğim

Metro oyununu goremedim eğer oynamadiysan güzel ozellikle son oyunu .
Metro serisine birkaç kere girişmeyi denedim ama beni içine çekmedi pek. İlk oyunu bitiremediğim için diğer oyunlarına da bakmamıştım. Exodus iyi sistemleri kastırıyor diyorlardı bir de 😅

Aksiyon istemişsiniz ama aksiyona girmeden önce kesinlikle Heavy Rain oynamanızı tavsiye ederim.
Bu gece deniyorum onu da 😄 Aksiyon olmak zorunda değil ya. Orada demek istediğim eğer içeriğinde aksiyon olacaksa yakın menzil tercihimdir.

Konudan biraz bağımsız olacak ama bu kadar oyun oynamış ve üstüne 10 fpsle bile oyun sardıysa bitirmişliğim var demenin üstüne, umarım bir gün daha iyi bir sisteme sahip olarak bu oyunları oynayabilirsin. Resmen saygı duydum :) Eğer sistem yeterse, Sniper Elite 4 öneririm ki 5'e muhtemelen yetmez. Ben ikisini de çok sevmiştim.
Teşekkür ederim 🙂 İlk 5 dakika gözünüze takılıyor sadece. Sonra alışıyorsunuz 😃 Benim emektar sistem çok taşıdı yükümü. Sniper Elite 4'ü yazıyorum listeme. Bu gece Heavy Rain'den başlıyorum denemeye. Öneri için teşekkürler.

Metal Gear Solid 1-2-3
Metal Gear serisinde Rising Revengeance haricindeki oyunlar ilgimi çekmiyor ya. Teşekkür ederim yine de

Beholder serisi beni içine çekmedi ya. Portal serisine de benim zeka yetmedi 😅 Darkwood oldukça ilgi çekici duruyor ama. Listeye yazıyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Beholder serisi beni içine çekmedi ya. Portal serisine de benim zeka yetmedi 😅 Darkwood oldukça ilgi çekici duruyor ama. Listeye yazıyorum. Teşekkür ederim.
Ne demek, ilginizi çektiğine sevindim. Önyargısız yaklaşılırsa oldukça güzel bir oyun ve türünde çok başarılı bence. Türkçe dil desteği de var oyunun. İndirim zamanlarında kesinlikle alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı