Sahibinden ekran kartı takası nasıl yapılır?

hasanarifagblt

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hayırlı ramazanlar herkese, bendeki PowerColor Red Devil RX6700 XT ekran kartını Gainward RTX 4060 ekran kartı ile takas yapacağım arkadaş Bolu'da oturuyor ben Bursa'da Param Güvende ile kartlarımızı satın alacağız sonra kargolatacağız.
1. sorum, adam kargoda salatalık gönderirse ne yapabilirim?
2. sorum, bu iki kart takas edilir mi bir de bende garanti yok diğer ekran kartında 3 yıl garanti varmış nasıl kontrol edebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1. Senin kargoda salatalık gönderme ihtimalin de var. Karşılıklı güven duyacaksınız birbirinize, güvenmiyorsan takas yapmayacaksın.

2. 6700 XT daha kaslı, daha fazla VRAM'e sahip ve hepsinden önemlisi Red Devil gibi tepe bir model. Gainward 4060 her açıdan düşük bir kart, tek başına garantisinin devam ediyor oluşu aradaki farkı kapatmaya yeterli değil. NVIDIA'ya geçilecekse de 6700 XT'den RTX 5000 serisine zıplamak en doğrusu olur.

Benim kullandığım kart Red Devil. Böyle üst seviye soğutmaya sahip konforlu model ile giriş seviyesi soğutmalı 4060 takaslanmaz. Bolu'daki arkadaş fırsat ayağıma geldi diye düşünmüştür eminim. Ayrıca garanti olsa ne olur olmasa ne olur ekran kartında, hiçbir anlamı yok.

Param güvende ile asla cihaz alınmaz salatalık gönderirse en az 1 sene uğraşırsın paranı geri alabilmek için yüksek ihtimal ile de bir sonuca varamazsın. İnternet param güvende mağdurları ile dolu.

Bendeki 2021 Japonya'dan alınma bir şey değişmez değil mi?

1. senin kargoda salatalık gönderme ihtimalin de var. Karşılıklı güven duyacaksınız birbirinize, güvenmiyorsan takas yapmayacaksın.

2. 6700 XT daha kaslı, daha fazla VRAM'e sahip ve hepsinden önemlisi Red Devil gibi tepe bir model. Gainward 4060 her açıdan düşük bir kart, tek başına garantisinin devam ediyor oluşu aradaki farkı kapatmaya yeterli değil. NVIDIA'ya geçilecekse de 6700 XT'den RTX 5000 serisine zıplamak en doğrusu olur.

Bir de ben bu kartı satmak istiyorum 2. el oiyasası nedir bu kartın.

Geri
Yukarı