Sahibinden ''Param Güvende'' güvenilir mi?

Bulut1111

Hectopat
Daha fazla  
HK Mira S farem var, ilanda birisi Param Güvende ile almak istiyorum tuşuna basmış ve indirim olur mu demiş. Param Güvende ile satsam sorun yaşar mıyım? Sanırım bazı kişiler alıp mouseden parça alıp falan iade ediyormuş ondan sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kısmen güvenli.
Sadece yüz yüze satış olabileceğini ilan notlarına eklerseniz sorun kalmaz. Param Güvende seçeneği aktifse kapatmanızda yarar var. Alıcının elinde aynı işlemcinin bozuk olanı varsa ve siz gönderdiğinizde denedim çalışmadı iade ediyorum diyerek size bozuk ürünü gönderebilir. Bunu kanıtlamanızda çok zor. Gereği yok elden satış yapmanız en iyisi.

HK Mira S farem var, ilanda birisi Param Güvende ile almak istiyorum tuşuna basmış ve indirim olur mu demiş. Param Güvende ile satsam sorun yaşar mıyım? Sanırım bazı kişiler alıp mouseden parça alıp falan iade ediyormuş ondan sormak istedim.
Paketleyeceğin mouseyi bilgisayarından test etmekten paketleyene kadar videosunu çekersen sorun çıkacağını sanmam. ayrıca mouseden parça çalınmaz. Lehimleri sökerse havya değdiği çok belli olur.

Sağlam malzemeyi bozup size geri gönderirse sağlam gönderdiğini kanıtlayamadığın sürece parayı alamıyorsun adam da senin mouseunu kırarak stres atabiliyor. (en son bu kadar vasat bir sistemdi değişti mi bilmiyorum)

Kutu direk kapalı kutu bantlı fotoğrafını çeksem göndermeden önce falan öyle kanıt olur mu?

Kısmen güvenli.
Sadece yüz yüze satış olabileceğini ilan notlarına eklerseniz sorun kalmaz. Param Güvende seçeneği aktifse kapatmanızda yarar var. Alıcının elinde aynı işlemcinin bozuk olanı varsa ve siz gönderdiğinizde denedim çalışmadı iade ediyorum diyerek size bozuk ürünü gönderebilir. Bunu kanıtlamanızda çok zor. Gereği yok elden satış yapmanız en iyisi.

Sanırım benim yaşadığım yere uzak ondan Param Güvende ile almak istiyorum tuşuna basmış yoksa bende yüz yüze satmak isterim.

Paketleyeceğin fareyi bilgisayarından test etmekten paketleyene kadar videosunu çekersen sorun çıkacağını sanmam. Ayrıca mouseden parça çalınmaz. Lehimleri sökerse havya değdiği çok belli olur.

Örnek vermişim gibi düşün başka ürünlerde öyle yapıyolarmış sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı