Sahibinden vs Dolap

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Merhaba forum bir ekran kartı alacağım ikinci el olarak, Sahibinden'de gördüm kartı Param Güvende ile 4 bin TL olan kart için 400 TL komisyon alıyor. Satıcı ise dolap üzerinden satabileceğini orada 200 TL keseceğini söyledi. Sizce dolap üzerinden alayım mı güvenli olur mu? Aynı şekilde yoksa 200 TL'ye değer mi Sahibinden'den almak? Teşekkürler iyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba forum bir ekran kartı alacağım ikinci el olarak, Sahibinden'de gördüm kartı Param Güvende ile 4 bin TL olan kart için 400 TL komisyon alıyor. Satıcı ise dolap üzerinden satabileceğini orada 200 TL keseceğini söyledi. Sizce dolap üzerinden alayım mı güvenli olur mu? Aynı şekilde yoksa 200 TL'ye değer mi Sahibinden'den almak? Teşekkürler iyi sosyaller.
Dolap güvenlidir, yarı yolda bırakmaz, 11 satışım oldu hiçbir problem yaşamadım hocam.

Dolaptan alın geçin, Sahibinden'in Param Güvende sisteminde alıcıda da satıcıda da çok fazla mağdur duydum. Dolaptan bir defa ekran kartı bir de boş kasa aldım, kasa aynı markada farklı (üst) model geldi. Ürün işimi gördüğü için onayladım ve yine de durumu yorum olarak belirttim. Dolap müşteri hizmetleri ise tarafımla iletişime geçerek parayı dondurduklarını ve dilersem iade yapabileceklerini belirttiler.

Yeni konular

Geri
Yukarı