Çözüldü Sahibine kilitlenen iPhone 11'e başka iCloud girilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kotosqu61

Decapat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Telefonumu yenilemek istiyordum. Bir ilan gördüm sahibine kilitlendi hatası vermiş iCloud. Benim eski bir iPad'im var, orada kullandığım iCloud'u girerek telefonu açabilir miyim?

Çözüm
Etkinleştirme Kilidi olan bir telefonu sadece ilgili iCloud hesabıyla veya faturasıyla açabilirsiniz. Alternatif yollar ile uygun modellerde kilidi aşmaya çalışsanız bile kilit asla tamamen kalkmıyor. A13 için de henüz bilinen bir yöntem yok.

Etkinleştirme Kilidi olan bir telefonu sadece ilgili iCloud hesabıyla veya faturasıyla açabilirsiniz. Alternatif yollar ile uygun modellerde kilidi aşmaya çalışsanız bile kilit asla tamamen kalkmıyor. A13 için de henüz bilinen bir yöntem yok.

Çözüm
Etkinleştirme Kilidi olan bir telefonu sadece ilgili iCloud hesabıyla veya faturasıyla açabilirsiniz. Alternatif yollar ile uygun modellerde kilidi aşmaya çalışsanız bile kilit asla tamamen kalkmıyor.

Ürünün seri numarasını da bilmeniz lazım, yani kutusu da olmalı.

Etkinleştirme Kilidi olan bir telefonu sadece ilgili iCloud hesabıyla veya faturasıyla açabilirsiniz. Alternatif yollar ile uygun modellerde kilidi aşmaya çalışsanız bile kilit asla tamamen kalkmıyor.

Tamamen kalkmıyor derken engel falan mı koyuyor bazı şeyler için?

Tamamen kalkmıyor derken engel falan mı koyuyor bazı şeyler için?
Bazı özellikler çalışmayabiliyor. Alternatif yollar ile sadece kilidi aşmış oluyorsunuz, kilidi tamamen kaldırmıyorsunuz. Evinizin kapısı kilitli diye camdan girmek gibi oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı