Saitama vs goku

Öncellikle Saitama ile Goku karşılaştırmaları saçma ikisi de kendine has güçleri var. Goku karşısına güçlü çıktıkca gelişmeye başlıyor Saitama ise rakibi ne kadar güçlenirse güçlensin anlamsız her türlü yeniyor çünkü sınırsız gelişimi var mangada Saitama'nın geçmişe gitme gücüde var yanı Goku'nun alması imkansız gibi bir şey.

Klasikleşmiş saçma bir soru. Yazar kimi isterse o kazanır. Yaptıklarına bakarsak şahsi görüşüm saitama tarafında olur. Bildiğim kadarıyla Goku'nun tokatlandığı,yara aldığı,yorulduğu oluyor ancak saitama için bu durum geçersiz. Ek olarak ikiside Shounen türüne mensup çizgi filmler olduğu için hiç bir zaman limitleri olmayacaktır. Saitama evreni gereği herkese tek yumruk atar, Goku'u tokadını yer ama güçlenip geri gelir. Evrenlerinin kanunları bile ap ayrı iken karakterleri karşılaştırmak cidden boş işler. Ben oyumu Fil Necati'den yana kullanıyorum, sebebi ise hortumu var.

Son düzenleme:
Garou da tanrı seviysende kanka
Dostum one punch man'daki tanrı seviyesiyle dbs'deki tanrılar çok farklı ama sen bilirsin. Birisi Dünya'yı yok edebilecek seviyede diğeri evreni yok edebilecek seviyede. Dbs izlemediğin çok belli.

Eğer Goku saitama'nın gücünü fark edip mui'ye geçerse çok yüksek ihtimal o kazanır ama savaş uzarsa saitama aşırı derecede güçleneceğinden işler değişir.

Spoiler: @TIRELESS Ayrıca Saitama'nın şuan geçmişe gitme gücü var mı tam bilmiyoruz geçmişe gitti fakat cosmic garou ile savaşını vs. unuttu yani tekniği de unutmuş olabilir en azından şuanlık. Fakat God ile savaşında büyük ihtimal tekrar kazanacaktır yeteneğini.

Son düzenleme:
Goku direkt.
Saitama mangada artık düşmanlara tek atamamaya başladı, evreni sarsabilecek güce sahip bir karaktere karşı şansı bile yok.

Vs atılırken Prime yani bilinen en güçlü halleri baz alınıyor.
Goku alıyor rahatlıkla, Saitama'nın goku ile yarışabilecek bir feati yok.

Şu an mangada saitama garou yu serious punch ile aldı direk yumruk yumruğa vurdular evrenler parçalandı saitama alır bence mangada inf hız diyorlar ve yapımcısı gücünün rakibine göre arttığını söylüyor bence saitama alır.

Dragon ball izlemedim fakat saitama mangada tek atamadığı tek düşmanı var ona da çok hızlı gelişim göstererek tek atti. Yani saitama sadece güçlü değil aynı zaman da potansiyeli çok yüksek, düşmanı ne kadar güçlüyse oda ona o kadar hızlı yetişiyor güçleniyor. Yani goku gücü hakkında bilgim yok ama mantıklı bir bakış açısıyla gölünün zayıf olsa bile zamanla ondan güçlü olabileceğini düşünüyorum.

Saitamanın attığı vs de tek atacak noktaya kadar buff aldığını anlamayanlar için gokunun aldığı karşılaşma. Adam bir dakika tek atamadı diye kaç kat güçlendi. Bu tartışmalarda abartı abartı diğer tarafı gömenlerin çoğu da dragonball fanı, ne dertleri var opm ile anlamıyorum gokudan güçlü bir karakter olması kızdırıyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı