Samsung 25W orijinal şarj aleti için Type-C'den Type-C'ye ara kablo önerisi

Selamlar dostlar. Dün akşam talihsiz bir olay yaşandı ve Type-C girişinin birisi sıkıştı ve yamuldu. Adaptörü deneyecek kablom yok ama adaptörü bir şey olmadı diyorlar. Olay yaşandığında ben uyuyordum bir de ben yapsam zaten. Neyse. Bütçe belli değil yani Baseus'un kablolarını gördüm 100-150TL arası. Bu arada uzunluk olarak da 2M civarı falan olursa iyi olur yani orijinali ne kadar bilmiyorum tam. Ondan bir tık uzun olursa iyi olur. Bu arada kaç watt verdigini gosteren bir uygulama da onerirseniz sevinirim. Amazon'dan olması tercihimdir. Prime ile alacağım. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablo uzadıkça kablodan geçen akım verimsizleşir ve orijinal kablo 1metre

Ve kablonun uyumlu olması gerek diye biliyorum.

Örneğin OTG dönüştürücülerde orijinal samaung OTG olmazsa çalışmıyor sanırım telefonumdan kaynaklı USB 3.0

Kablo uzadıkça kablodan geçen akım verimsizleşir ve orijinal kablo 1metre

Ve kablonun uyumlu olması gerek diye biliyorum.

Örneğin OTG dönüştürücülerde orijinal samaung OTG olmazsa çalışmıyor sanırım telefonumdan kaynaklı USB 3.0
Yok hocam OTG istemiyorum ben direkt kablo arıyorum.

Şu ikisini buldum. Nasıldır?

Bütçem belli değil hocam. Orjinali 1 metre ise Mcdodo'nunki yeterli olur yani uzunluğu. Sizce Baseus mu Mcdodo mu? Bir sıkıntı çıkar mı?

Mesela 2.0A veya 3A gibi şeyler ne fark ediyor Type-C'lerde?

Bir gün 45W destekli bir Samsung telefon alırım, aynı kabloyu onda da kullanırım derseniz Mcdodo'yu alın. Almazsanız Baseus işinizi layıkıyla görecektir.
Hocam Baseus'ta 3A ve 60W destekliyor. Zaten alırsam S23FE veya S23 alırım. Ayrıca şuan Baseus prime ile 190TL olmuş bende de 80TL indirim var 110TL'ye gelecek galiba. Bende akbank debit card var onunla prime üyeliği açarsam kartta para kalmayınca şahsıma dava falan açarlar mı ona göre prime üyeliğini iptal ederim aldıktan sonra.

Bir gün 45W destekli bir Samsung telefon alırım, aynı kabloyu onda da kullanırım derseniz Mcdodo'yu alın. Almazsanız Baseus işinizi layıkıyla görecektir.
Siz de bakarmısınız şuna, Amazon.com.tr
Prime fırsatı var mı şuan sizde de?

Hiçbir fikrim yok. Eğer beklerim derseniz bu ürünü de alabilirsiniz. Yurt dışından geliyor resmi satıcıdan. Ben aldım temiz geldi.
Yok hocam hem örgü değil hem bekleyeceğim hemde 2 ürün fiyatına 1 ürün tarzında bir fiyat farkı yok.

Bu ürünü aldım. Amazon.com.tr
Gelince bir sorun olursa yazarım yine konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı