SAMSUNG 28" U28D590D Neden Bu Kadar Ucuz?

Ne? 1400 TL size fazla gelebilir ne demek? 1400 TL ucuz mu asgari ücretin 1000 TL olduğu ülkede. İkisi arasında fiyat farkı çok az diyorum. 4K monitörler zaten o fiyata. He tamam anladık Asus Rog modeli pahalı. Çünkü profesyonel olarak tasarlandı. Genelde e-sporcuların kullandığı monitörlerden. Birde herkes kendini e-sporcu olucam sanıyor. Eskiden futbolcuydu şimdi e-sporcu oldu. Arkadaş bu ülkede e-spor ile bir yere varamazsın. Önce derslerini halledip iyi bir üniversiteyi garantiledikten sonra o işlere yönelirsin.
4 yıllık üniversite bitirdim ayrıca 2 yıl ingilizce dersleri aldım. Şuanda bir mesleğim mevcut ve yıllık iznimi kullanıyorum. Bu kadarı yeter, özel hayatım sizi hiç ilgilendirmiyor.

Abi benim bilgisyar almaya param yok adam bu niye bu kadar ucuz diye konu açmış kahrolsun fakirlik:cry::cry:
Bir monitöre 1400 TL olarak bakarsak pahalı. Kendi sınıfı içinde en ucuzu bu monitör. Ya beni Türkiye'de anlayacak insan yok ya da ben anlatamıyorum.

Ben sana birşey demiyorum anlıyoruz alacağın malın kalitesiz olmasından korkuyorsun benim dediğim şey bilgisayarım olmadığı için üzülüyorum

Arkadaş sanırım boşuna üniversite okumuş :) Ben size göre pahalı demiyorum genel itibari ile pahalı diyorum.
N'için gerginlik yaratmaya devam ediyorsunuz? Size ne benim alacağım monitörden. Bir daha cevap/yorum yazmayın lütfen. Yazarsanız da cevaplamayacağım. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı