Samsung 980 Pro 1TB alınır mı?

denis.quast

Centipat
Yer
Ankara
Uzun vade kullanımda bu SSD'yi almak istiyorum. Bu fiyata değebilecek bir SSD midir? Cevaplarınız için şimdiden sağ olun.

Alternatif olarak

Kingston 1TB KC3000 SKC3000S/1024G

Corsair MP600 Pro nh 1TB PCI-e gen 4.0

WD blue SN580 1TB PCI-e gen4.

Bunlar var. Hangisini tercih etmeliyim?

Uzun vade kullanımda bu SSD'yi almak istiyorum. Bu fiyata değebilecek bir SSD midir? Cevaplarınız için şimdiden sağ olun.

Alternatif olarak

Kingston 1TB KC3000 SKC3000S/1024G

Corsair MP600 Pro nh 1TB PCI-e gen 4.0

WD blue SN580 1TB PCI-e gen4.

Bunlar var. Hangisini tercih etmeliyim?
980pro yerine bunu tercih ederdim.

980Pro yerine bunu tercih ederdim.

Hocam hazır sistemle beraber alacağım için yazdıklarımı tercih edebilirim sadece.

Fiyat farkı ne kadar? Çok pahalıya gelecek yüksek ihtimalle. O yüzden kendin ayrı alıp kendin takabilirsin.
1820 TL fark ediyor.
Sistemi atabilir misiniz ?

1820 TL fark ediyor.

KC3000 seçebilirsin.

1820 TL fark ediyor.

Bunu nasıl özelleştiriyorsunuz ?
Buna özelleştirme yapabilirsiniz aslında. Upgrade yaparken daha ucuz oluyor. Gaming.gen den sistem alacaksanız anakart %100 giriş seviye olacak veya gereksiz pahalı fiyatlar vereceksiniz.

Bunu nasıl özelleştiriyorsunuz?
Buna özelleştirme yapabilirsiniz aslında. Upgrade yaparken daha ucuz oluyor. Gaming.genden sistem alacaksanız anakart %100 giriş seviye olacak veya gereksiz pahalı fiyatlar vereceksiniz.

Hocam attığınız sistemede baktım. Fakat Vulcan daha mantıklı geliyor. Sadece anakart için ekran kartı modeli, SSD ve RAM değişiyor. Vulcan şu an daha mantıklı gibi duruyor. Başka öneriniz varsa atın isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı