Samsung A12'de ses bazen ahizeden geliyor

KIDsErBIA

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB RAM, 480 GB SSD,
Intel Core i3 5005 - 2.00 GHz,
Intel HD Graphics 5500 - VRAM: 128 MB,
32 bit 60 Hz ekran
Merhaba Samsung A12 kullanıyorum. Ses ara sıra hoparlörden değil de telefonla konuşurken ses gelen yerden geliyor. Nasıl çözebiliriz ve nedendir?

Hocam Stereo teknolojisini keşfettiniz.

Sağ sol olarak geçiyor. Videoda Stereo desteği var ise, yani çift mikrofon, soldan gelen sesler soldan sağdan gelen sesler sağdan gelecektir sağda ses yoksa sadece soldan birisi ses yapıyorsa sol hoparlör çalışır.

@Kıdserbıa

Hocam stereo teknolojisini keşfettiniz.

Sağ sol olarak geçiyor. Videoda stereo desteği var ise, yani çift mikrofon, soldan gelen sesler soldan sağdan gelen sesler sağdan gelecektir sağda ses yoksa sadece soldan birisi ses yapıyorsa sol hoparlör çalışır.

Hocam sen beni yanlış anladın telefonu kulağına koyarsınya konuşurken oradan geliyor ses.

Tsssss diye bir ses mi geliyor?

Tsssss diye bir ses mi geliyor?

Bu sorun telefonu yeniden başlattığımda gidiyor sadece neden olduğunu öğrenmek istiyorum. Açtığım sesler hafif tıss sesi ile birlikte geliyor evet.

Bu sorun telefonu yeniden başlattığımda gidiyor sadece neden olduğunu öğrenmek istiyorum. Açtığım sesler hafif tıss sesi ile birlikte geliyor evet.
Hocam dip ses olması çok normal. Medya içeriği açıp telefonun sesini sonuna kadar kısın yine tısss diye dip ses gelir. Durduk yere geliyorsa ve telefonda o an açık ses çıkartabilecek bir medya yoksa sıfırlayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı