Samsung A13 yavaş şarj uyarısı

Ugurcan526

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsung Galaxy A13 telefon kullanıyorum ve son zamanlarda yavaş şarj uyarısı alıyorum. Şarj makinem orijinal ve bu durum canımı sıkıyor. Hızlı şarj özelliğini kullanmıyorum. Ancak sorunun bundan kaynaklı olduğunu sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@GTX 1080 ve konuda diğer prize şarj aletine yorum yapanlar için diyorum;
Bu cihaz ile alakalı bir olay, çoğu a13'e sahip kişide 10 kez şarja takıyor ise 1'inde yavaş şarj moduna alıyor. Diğer bileşenler ile alakası yok.
Samsung Galaxy A13'den bahsediyorsunuz değil mi? Aynı telefonu 4 ay boyunca kullandım işlemcisi G80 olan versiyonu. Ben böyle bir sorun yaşamadım hızlı şarj ile kullanıyordum tabi.

Samsung Galaxy A13'den bahsediyorsunuz değil mi? Aynı telefonu 4 ay boyunca kullandım işlemcisi G80 olan versiyonu. Ben böyle bir sorun yaşamadım hızlı şarj ile kullanıyordum tabi.
Ben 1 yıldır kullanıyorum, son 3 ay içerisinde olan bir durum.

O zaman bilemiyorum dediğiniz gibi olabilir. Yine de bir kaç şeyi denemekte fayda var. Bu arada telefondan memnun musunuz? Ben o telefondan kurtulduğum için oh çekmiştim.
Yani oyun vs oynamıyorum, günlük kullanım ve sosyal medya için 8saat gibi bir şarj süresi veriyor bana. İşimi görüyor ben kamera için kullanmıyorum, galeride 35k foto var 128gb yetiyor şuanlık, ayrı kameradan çektiklerim ya da yaptığım resimlerim, kendi resimlerim vs var. Şuan memnunum ama değiştirmeyi planlıyorum. Orta segment cihaz sonuçta ömrü belli, 1 yıl kullandım 1 sene daha kullansam kasmalar takılmalar vs olacak yani değişeceğim telefonu bunlar olmadan.

Yani oyun vs oynamıyorum, günlük kullanım ve sosyal medya için 8saat gibi bir şarj süresi veriyor bana. İşimi görüyor ben kamera için kullanmıyorum, galeride 35k foto var 128gb yetiyor şuanlık, ayrı kameradan çektiklerim ya da yaptığım resimlerim, kendi resimlerim vs var. Şuan memnunum ama değiştirmeyi planlıyorum. Orta segment cihaz sonuçta ömrü belli, 1 yıl kullandım 1 sene daha kullansam kasmalar takılmalar vs olacak yani değişeceğim telefonu bunlar olmadan.
Şarj olayından cidden bende memnundum. Şuan elimdeki cihaz 5 yıllık ama A13'den apaçık daha iyi babamın eskisiydi geçtim hemen. Batarya konusunda sıkıntı yaşıyorum bi A13 bataryası yok yani😀

Şarj olayından cidden bende memnundum. Şuan elimdeki cihaz 5 yıllık ama A13'den apaçık daha iyi babamın eskisiydi geçtim hemen. Batarya konusunda sıkıntı yaşıyorum bi A13 bataryası yok yani😀
Tek sıkıntısı çok fotoğraf çeken birisiyim ama kamera yeterli değil, (haliyle :). ) neyse herkesin iphone'u olan bir arkadaşı var, bende iphone 11'i olan arkadaşımdan faydalanıyorum. 11'in kamerada pek ahım şahım değil ama a13'e göre bariz çok çok daha iyi. Çevrede de max 11 kullanan olduğu için yapacak bir şey yok..

@Ugurcan526 konuya gelecek olursak o normal, bana oluyor aynı şekilde. Geçmesinin yolunu bende bilmiyorum bayağı bir araştırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı