Samsung A34 vs Redmi Note 12 Pro

Lutryel

Hectopat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : İ5 9400F - RAM : 8GB 3200 MHz DDR4 - SSD : İntensso 120 gb ssd - Ekran Kartı : NVIDIA GeForce GTS450 - İşletim Sistemi : Windows 10 Pro 23H2 - Telefon : Samsung Galaxy A34 5G - Kulaklık : Rampage K3 Klavye : Redragon Dark Avanger K568R Mouse : Xaser Monitör : Msi G244F 170 Hz Yan Monitör: Hp Pavilion v1907w
Arkadas alacak pek anlamiyor, bende A34 var baska arkadaşta GM24 Pro. Benimki plastik oldugundan o daha saglam saniyor. Halbuki o cam gorunumlu plastik ve camin altindaki yer karton gibi. Her neyse kamera ve saglamliga dikkat ediyor. Ne onerebilirim? Benim A34'u begendi fakat plastik oldugundan kuskulu. Bende o yuzden Redmi not 12 Pro onerdim. Simdilik haftaya telefon alacak. Ne onerebilirim?

Arkadas alacak pek anlamiyor, bende A34 var baska arkadaşta GM24 Pro. Benimki plastik oldugundan o daha saglam saniyor. Halbuki o cam gorunumlu plastik ve camin altindaki yer karton gibi. Her neyse kamera ve saglamliga dikkat ediyor. Ne onerebilirim? Benim A34'u begendi fakat plastik oldugundan kuskulu. Bende o yuzden Redmi not 12 Pro onerdim. Simdilik haftaya telefon alacak. Ne onerebilirim?

A34 5G yerine Redmi Note 12 Pro alınmaz. İthalatçı garantili Redmi Note 12 Pro 5G daha mantıklı.

A34 5G yerine Redmi Note 12 Pro alınmaz. İthalatçı garantili Redmi Note 12 Pro 5G daha mantıklı.

Sıfırda satılan 5G olanların çoğu IMEI çakılmış yurt dışı kaçak cihazlar. Yorumlarda, özellikle fotoğraflı yorumlarda durum ortada.

Ona kadar Sahibinden'den bulsa daha mantıklı Note 12 Pro 5G.

Bu iki cihaz arasında çok az farklar var diyebilirim. Eğer uzun süreli kullanım için alacaksa Android güncellemesini 4 yıl alacağı için Samsung A34'ü alması mantıklı olur. Ekran gövde oranı, tasarım ve kamera gibi şeylere önem veriyorsa Redmi Note 12 Pro alması daha mantıklı olur. Eğer Redmi Note 12 Pro 5G alacaksa yurt dışı alsın ithalatçı garantili telefonlar zaten IMEI atılmış telefonlar oluyor.

Bir de zoruma gitti o GM24 Pro kullanan arkadas plastik dedi benim telefona merak ettigim GM24 Pro mu daha saglam A34 mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı