Samsung A34 vs Samsung A54

GraveKeeper

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu iki telefondan birini alacağım. Başka bir telefon önermeyin. Genellikle sosyal medyada takılıyorum, Genshin Impact oynuyorum, kamera benim için bir artı olur. Sizce hangi telefonu almalıyım? (Damla çentik sevmiyorum, tarafım A54'ten yana)

Arkadaşlar merhaba bu iki telefondan birini alacağım. Başka bir telefon önermeyin. Genellikle sosyal medyada takılıyorum, Genshin Impact oynuyorum, kamera benim için bir artı olur. Sizce hangi telefonu almalıyım? (Damla çentik sevmiyorum, tarafım A54'ten yana)
A54 alın hem damla çentik sevmiyormuşsunuz hem de daha iyi bir cihaz.

Şaka gibi ama A34 A54'ten daha iyi performans veriyor fakat ben S20 FE veya Realme GT2 öneriyorum bu iki cihaz o modelleri resmen tokatlıyor.

Evet yeterli bütçem var, fakat işlemci tarafı beni korkutuyor. Çoğu insan da zamanla Samsung A54'ün yazılımlarla daha da güçlü hale geleceğini söylüyor (optimizasyon vs.).

Yorumunuz için teşekkürler

A54'ün işlemcisi Samsung Exynos olmasına rağmen A34'ün MediaTek'inden iyi. Exynos'lar eskisi gibi değil bayağı gelişti.

Şaka gibi ama A34 A54'ten daha iyi performans veriyor fakat ben S20 FE veya Realme GT2 öneriyorum bu iki cihaz o modelleri resmen tokatlıyor.
Hangi veriye göre daha iyi performans veriyor atabilirmisiniz benim baktığım verilere göre a54 daha iyi her anlamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı