Samsung A54 128 GB ile takas edilebilecek telefonlar

deseary

Picopat
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi telefonu çok güzel umutlarla satın almıştım fakat berbat oldu diyebilirim. Sizce bu telefon ile takas yapılabilecek mantıklı modeller nelerdir? (eski/yeni fark etmez)
Yaşadığım sıkıntılara örnek;
Anormal derecede ısınma (ekran açıldığından itibaren)
Pil süresinin çok az olması (oyun oynamadan sadece video/sosyal medya 8.5 saat maksimum)
Malum Exynos.
Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Emin ol günümüzdeki her telefon anlattığın sıkıntıların hepsini yaşıyor. Ne alırsan al aynı problemden şikayetçi olacaksın.

Bende A54 128 GB kullanıyorum. Anormal derecede ısınma yok, pil süresinin az olması derken? 8.5 saat? Çok iyi pil süresi bu, ben zar zor 5 saat alabiliyorum.

Oyun falan oynarsam 2.5 saate kadar düşüyor bu ekran süresinde %120-140 arası şarj kullanıyor onu belirtmeyi unuttum kusura bakmayın.
Anormal derecede ısınma derken şunu kast ettim.
Telefonu ne yaparsam yapayım hatta bazen ekranı kapalıyken bile ısınıyor. Heleki oyun moyun falan oynayamıyorum bile Candy Crush oynarken ele alınmayacak seviyeye geliyor.

Başlıkta da dediğim gibi telefonu çok güzel umutlarla satın almıştım fakat berbat oldu diyebilirim. Sizce bu telefon ile takas yapılabilecek mantıklı modeller nelerdir? (eski/yeni fark etmez)
Yaşadığım sıkıntılara örnek;
Anormal derecede ısınma (ekran açıldığından itibaren)
Pil süresinin çok az olması (oyun oynamadan sadece video/sosyal medya 8.5 saat maksimum)
Malum Exynos.
Düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
Ne yazık ki o cihazla takas edilecek Premium bir amiral gemisi bulamazsınız. Hep oralarda takılırsınız. Tavsiyem satıp amiral gemisi almanızdır. Tabii üstüne koyup. Şu an S23 FE var alabileceğiniz uygun fiyatlı amiral gemisine yakın deneyim sunabilecek.

Emin ol günümüzdeki her telefon anlattığın sıkıntıların hepsini yaşıyor. Ne alırsan al aynı problemden şikayetçi olacaksın.

Vallahi ne desem bilemedim sizde haklısınız fakat biraz sinir bozucu bu durumlar hak verirseniz. O kadar para döktüm performans çok kötü.

Oyun falan oynarsam 2.5 saate kadar düşüyor bu ekran süresinde %120-140 arası şarj kullanıyor onu belirtmeyi unuttum kusura bakmayın.
Anormal derecede ısınma derken şunu kast ettim.
Telefonu ne yaparsam yapayım hatta bazen ekranı kapalıyken bile ısınıyor. Heleki oyun moyun falan oynayamıyorum bile Candy Crush oynarken ele alınmayacak seviyeye geliyor.
Servise götür o halde.

Ne yazık ki o cihazla takas edilecek premium bir amiral gemisi bulamazsınız. Hep oralarda takılırsınız. Tavsiyem satıp amiral gemisi almanızdır.

Satıp yeni bir telefon alacak kadar param yok maalesef.

Servise götür o halde.

Yetkili servise götürdüğümde bana söylenen telefonda bir sorun yok sizin kullanımınız yüzünden öyle dendi. Aynı telefon babamdada var bu sorunların ısınma dışındakileri yaşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı