Samsung A55 alınır mı?

120Hz diyordu internette. 256 GB elimdeki model yani güzel sanırım şarjda iyi gider.

Şarjda kullanmanı önermiyorum ısınması hem batarya, hem işlemci açısından bir sorun teşkil edebilir. Ama bütün kararlar sana ait benim düşüncelerimi umursamayabilirsin dilediğin gibi kullan. Neden bilmem ama baban hediye etmiş bu içime dokundu ve sorunu yanıtladım, offf yine uzattım görüşmek üzere 💫

Yani özelliklerine bakınca;
  • Güçlü İşlemci: Günlük kullanım ve hafif oyunlar için yeterli güce sahip Exynos 1280 işlemciye sahip. (8 GB RAM).
  • Yüksek çözünürlüklü ekran: 90Hz yenileme hızıyla canlı ve net bir görüntü sunan 6.5 inç super AMOLED ekran.
  • Dörtlü kamera sistemi: 64MP ana kamera, 12MP Ultra geniş açılı kamera, 5MP makro kamera ve 5MP derinlik sensörü içeren çok yönlü kamera sistemi.
  • Uzun pil ömrü: 5000 mAh pil ile gün boyu rahatça kullanabileceğiniz pil ömrü.
  • Hızlı şarj: 25W hızlı şarj desteği ile hızlıca şarj olma imkanı.
  • Geniş depolama: 128 GB veya 256 GB depolama seçeneği.

Bana yeterli geldi (özelliklerin doğru olduğuna emin değilim ama doğruysa gerek olduğunu düşünmüyorum).
Yeni bir telefon ürettiniz herhalde. Ne A55'in özellikleri bunlar değil, ne de öyle bir telefon var.

A55 alınmış ve değişim de olmadığına göre konu kilit. Yoruma gerek yok. Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanın.

Merhaba, telefonum bayağı kötü bir duruma düşmüştü bunun üstüne babam sürpriz yapmak isteyip Samsung A55 bir telefon almış. Araştırdım bazı arkadaşlar kötü falan demiş açıkçası telefonu gelip de oyun vs için kullanmıyorum yani acayip önemli değil benim için böyle şeyler. Çok kötü bir telefon mu? Yani fiyat bandı içerisinde diyorum. iPhone ve Samsung dışında marka düşünmüyorum sadece bu markalar içinde daha iyi bir seçenek var mı onu söylerseniz çok sevinirim. İade edip yenisini almaya değer mi? Vatandan alındı bu arada.
Kötü bir seçim değil, hatta iyi bir seçim olmuş. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Yeterli, güzel telefon, 120Hz ekran, kamerası üzmez, oyun anlamında S serisi gibi olamaz evet ama yine de fena değil. Zaten fazla oyun oynamaycaksın dediğine göre hocam. Batarya olarak yorumlarda önerilen S23 FE'den iyi. Genel olarak güzel.

Geri
Yukarı