Samsung BDH Yetkili Servis Ücret İstiyor

inscrib

Hectopat
Merhaba, telefonu Maltepe BDH servisine garantiye yolladım ekranda mürekkep şeklinde leke oluşmasından dolayı. Onarım için ücret çıkarıyorlar ve kırık olduğunu iddia ediyorlar. Göndermeden 1 gün önce telefon eklediğim resimdeki gibiydi. Gönderdiğim gün ise o leke yayılıp ekranı tamamen kaplamıştı. Bu telefon kırılmaz cam ve kılıfla kullanıldı, tek sefer bile darbe almadı. Bırakın kırığı, telefonda çizik bile yok. Şimdi benim nasıl bir yol izlemem lazım? Akıl verebilecek var mı?

IMG-20210718-WA0003.jpeg

Merhaba. Geç bir cevap olacak ama yararına dokunacaksa ne mutlu bana. Durumunu anlatan bir dilekçe yazmanı, cihazın kullanımından dolayı darbe almadığını, cihazın gizli kusurlu olabileceğini ve son olarak değişim/para iadesi/ücretsiz onarımını yapılmasını dilekçene ekle. Bu bağlantıdan başvurunu gerçekleştir. Seni bilirkişiye yönlendirecekler ve bilirkişi cihazı inceleyecek. Bol şans.

Merhaba. Geç bir cevap olacak ama yararına dokunacaksa ne mutlu bana. Durumunu anlatan bir dilekçe yazmanı, cihazın kullanımından dolayı darbe almadığını, cihazın gizli kusurlu olabileceğini ve son olarak değişim/para iadesi/ücretsiz onarımını yapılmasını dilekçene ekle. Bu bağlantıdan başvurunu gerçekleştir. Seni bilirkişiye yönlendirecekler ve bilirkişi cihazı inceleyecek. Bol şans.
Cevabınız için teşekkür ederim. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum, şuan Samsung'tan savunma istediklerini görüyorum. Bakalım sonuç ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı