Samsung Buds 2 sağ kulaklıktan ses az geliyor

Turkish Delight

Hectopat
Bir kaç saat önce kulaklıkta sorun yoktu. Şu an kullanmaya çalıştığımda sağ kulaklıktan ses daha az geliyor. Sesler dengeli. Ayarları sıfırlayıp denedim ama sonuç yine aynı. Ne yapmam gerekiyor?

Çok bariz mi hocam? Benim de sağ taraftan az geliyor ama çok bariz değil. Bir de Hepsiburada'dan mı aldınız? Belli bir ürün stoğunda sorun mu var diye merak ediyorum.

2 kez garantiye gönderdim güya bir keresinde kulaklıkları yenisiyle değiştirmişler. Diğerinde de sorun yok diyorlar ama sorun aynı.

Çok bariz mi hocam? Benim de sağ taraftan az geliyor ama çok bariz değil. Bir de Hepsiburada'dan mı aldınız? Belli bir ürün stoğunda sorun mu var diye merak ediyorum.

2 kez garantiye gönderdim güya bir keresinde kulaklıkları yenisiyle değiştirmişler. Diğerinde de sorun yok diyorlar ama sorun aynı.
Kulaklıkları ıslak mendille silmiştim ondan oldu büyük ihtimalle. Ses dengesini tamamen sağa aldığımda eşitleniyor. %50 kayıp var sanırım. Bir kaç gün içinde düzelir diye düşünüyorum

Kendi kendine düzeldi.

Son düzenleme:

Aynı sorun yaşadım, değişim talep ettim. Ancak yeni cihazda başka bir sorun ortaya çıktı. İade edip başka bir yerden tekrar satın aldım. Şu an ise sağdan az gelen ses sorunu ile uğraşıyorum. Sizler bu soruna çözüm buldunuz mu?

Aynı sorun yaşadım, değişim talep ettim. Ancak yeni cihazda başka bir sorun ortaya çıktı. İade edip başka bir yerden tekrar satın aldım. Şu an ise sağdan az gelen ses sorunu ile uğraşıyorum. Sizler bu soruna çözüm buldunuz mu?
Hocam ben de bir kere servise gittim 1 taneyi değiştirdiklerini söylediler. Aslında tam çözülmüş gibi değildi ama artık psikolij oluyor diye düşünmeyi bıraktım. Bir yerden sonra ikna d edemiyorsunuz servisi ve kendiniz de karar veremiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı