Samsung Galaxy A04s alınır mı?

Bütçe
En fazla 5500
Seni gayet götürür ablam da aynı işleri yapıyor fotoğraf çekinmeyi seviyor sosyal medyada takılıyor üstelik A04sin 90 Hz ekranı var. Çok akıcı video izlersin gün boyu şarjı da gider almanı tavsiye ederim kamerası 50MP sadece çok işlevli kameraları yok normal fotoğrafta 50MP çekebilirsin. Hafıza boyutundan ise ben 128 GB'lık aldım 1 TB'a kadar arttırabiliyorsun üstelik Samsung telefonunun 3 yıl en güncel sürümde olacağına garanti veriyor. (telefon bu ağustos'un sonunda çıktı)

90 saate kadar da müzik dinleyebiliyorsun.

Tekçe ekranı FHD değil HD+.

Arkadaş çok oyun oynamıyorum diyor ve farkındaysan 2.el ve Xiaomi de almak istemiyor.

Hocam M13 ile arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

Hocam M13 ile arasında kaldım. Ne önerirsiniz?

Benim telefonum şu anda bana ulaştı ve bugün içinde kullandım. Sosyal medyada hiçbir kasam ve donma yok 50MP fotoğraf çekebiliyorum ayrıca oyun performansı da gayet iyi CoD ve Apex Legends gibi oyunlarda yüksek FPS'ler alabiliyorsun arayüz gayet akıcı rahat 90 Hz ekranda gayet güzel bir hissiyat da alıyorsun. Sen zaten çok oyun oynamaycağım diyorsun A04s senin isteklerine uygun bir cihaz. M13 ile arasında çok fark yok zaten M13'ün ekran çözünürlüğü daha iyi ama ekran yenileme hızı 60Hz A04sin çözünürlüğü daha düşük ama 90 Hz (A04sin çözünürlüğü de net ama M13'ün daha güzel çözünürlük oranı var ama yine de aralarında pek fark yok)

5500ün üzerine biraz ekleyerek M23 alabilirsiniz. İşlemcisi M13 ve a04s'in islemcilerinden çok daha iyi. Kamera batarya ve ekran olarak diğerlerinden geri kalır yanı da yok.

Cihazı öğlen açıp kapadım ve güncellemeleri öğlen kontrol etmiştim güncel diyordu. Başka ne yapabilirim?

Bende de başta kasılmalar oluştu o sırada kurulum işlemleri tamamlanıyordu ondan sonrasında her şey düzeldi cihaz şu anda çok akıcı cihazını aldığın yere götürerek değişim isteyebilirsin 4 5 saat sonrasında benim cihazımda hiçbir drop kalmadı 1 drop bile yemiyorum.

Cihazı öğlen açıp kapadım ve güncellemeleri öğlen kontrol etmiştim güncel diyordu. Başka ne yapabilirim?
Güncellemeleri birde şimdi kontrol eder misin

5500ün üzerine biraz ekleyerek M23 alabilirsiniz. İşlemcisi M13 ve a04s'in islemcilerinden çok daha iyi. Kamera batarya ve ekran olarak diğerlerinden geri kalır yanı da yok.
Çok oyun oynamayacağını genelde sosyal medyada gezindiğini belirtiyor o yüzden en iyi işlemcilerden olmasına gerek yok normal bir işlemci de olabilir.

Son düzenleme:
Bende de başta kasılmalar oluştu o sırada kurulum işlemleri tamamlanıyordu ondan sonrasında her şey düzeldi cihaz şu anda çok akıcı cihazını aldığın yere götürerek değişim isteyebilirsin 4 5 saat sonrasında benim cihazımda hiçbir drop kalmadı 1 drop bile yemiyorum.

Güncellemeleri bir de şimdi kontrol eder misin?

Çok oyun oynamayacağını genelde sosyal medyada gezindiğini belirtiyor o yüzden en iyi işlemcilerden olmasına gerek yok normal bir işlemci de olabilir.

Yazılımınız güncel diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı