Samsung Galaxy A14 3D mark test puanları olması gerekenden düşük çıkıyor

Bedirhan21314

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon dün elime ulaştı, Instagram'da Reels izlerken bazı videoları kasarak gösteriyor neredeyse 5/1 kasarak izleniyor. GPU testi yaptım, YouTube incelemesinde Wild Life puanı 1395, Sling Shot 3473 puan benim test sonuçlarım Wild Life 519, Sling Shot 1286 puan. Test sonuçları neden böyle?

Screenshot_20240328_025824_3DMark.jpg
Screenshot_20240328_025219_3DMark.jpg

Sen muhtemelen farklı işlemcili modeline bakmışsındır sitede senin aldığın değerle aynı gosteriyor.

Bak bu da senin dedin değerleri veren model

Hocam peki video izlerken olan kasmalar nedir?
Başka cihazdan izlemeyi denedin mi aynı videoyu? Ya da önbelleği temizle öyle dene

Öyle cihazlara para vermekte biraz saçma çok giriş seviyesi anca whatsapp ve arama için kullanırsın. 0 dandik telefon alacağına üzerine çok daha az koyar veya koymaz eskide olsa s serisi alırdım şahsen. Yurtdışı cihaz kullanmak sorun değilse o fiyata s20fe veya az daha koyup s21 alinabilir.

Başka cihazdan izlemeyi denedin mi aynı videoyu? Ya da önbelleği temizle öyle dene.

Öyle cihazlara para vermekte biraz saçma çok giriş seviyesi anca WhatsApp ve arama için kullanırsın. 0 dandik telefon alacağına üzerine çok daha az koyar veya koymaz eskide olsa s serisi alırdım şahsen. Yurt dışı cihaz kullanmak sorun değilse o fiyata S20FE veya az daha koyup S21 alinabilir.

Denedim 4 farklı telefonda hiçbir sıkıntı yok ama kendi telefonumda görüntü yavaş oynuyor videonun sesi normal geliyor görüntü yavaş ve sesten 5-6 saniye sonra geliyor.

Bir de bu telefonu yıllar boyunca kullanmıycağım için sıkıntı etmedim pek seneye satıp başka telefon alacağım diye.

Denedim 4 farklı telefonda hiçbir sıkıntı yok ama kendi telefonumda görüntü yavaş oynuyor videonun sesi normal geliyor görüntü yavaş ve sesten 5-6 saniye sonra geliyor.

Bir de bu telefonu yıllar boyunca kullanmıycağım için sıkıntı etmedim pek seneye satıp başka telefon alacağım diye.
Seneye kadar yaşar mı bilemiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı