Samsung Galaxy A21S Ekran Renkleri Soluk Görünüyor

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar, durum başlıktaki gibi gayet açık. Bugün satın aldığımız A21S cihazımızın ekran renkleri nedense çok soluk. Ayarlarda bir şey bulamadım. Acaba cihaz kendisi böyle midir? Yoksa bir sorunu mu vardır? Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekranı 720p ve kalitesiz bir panel aslında biraz. Normal. Mavi ışık filtresi var, durum çubuğunu aşağıya çekip kapatın. Hala olmazsa iade edin zira telefon zaten fiyatını hak etmeyen bir çöp.

Ekranı 720p ve kalitesiz bir panel aslında biraz. Normal. Mavi ışık filtresi var, durum çubuğunu aşağıya çekip kapatın. Hala olmazsa iade edin zira telefon zaten fiyatını hak etmeyen bir çöp.

Hak etmeyen çöp gibi tabirler kullanmazsanız sevinirim kardeşim sonuçta o kadar emek ve para verdik ayıp olmuyor mu biraz ?

Hak etmeyen çöp gibi tabirler kullanmazsanız sevinirim kardeşim sonuçta o kadar emek ve para verdik ayıp olmuyor mu biraz ?
Fiyatını hak etmediğinden hak etmiyor dedim ve haklıyım. Çöp kelimesini ise telefonda kullandıkları ekrana ve işlemciye ettim. Lafım size değil. Size en iyi tercihi yapmanız için yönlendiriyorum, A21s iyi bir tercih değil. Ondan dolayı iade etseniz iyi olur zira ekranın renkleri soluk ve 720p, bulanık o yüzden. Yoksa para harcadınız, biliyorum.

Bende yeni s21 aldım. Bende de aynı sorun var. Normal mi iade mi etsem bilemedim. Bunun çözünürlükle alakası yok. Araştırıyorum neyin nesi diye...

Panel türünden dolayı. PLS panel. Renkleri çok kötü/soluk verir ve mavimsi (yağda olduğu gibi) yansımalar falan yapar. Samsung'un en kötü ekranlı telefonunu seçmişsiniz resmen. Ve özellikleri de aslında bu ekranı karşılayacak özellikler değil.

Geri
Yukarı